26 Окт 2018, 08:24

Виконавчим директором групи компаній One Philosophy стала Юлія Гуменяк.

Позицію виконавчого директора в групі компаній One Philosophy (OPG), що об’єднує комунікаційні агентства Be—it, Be—it Health & Social Impact, Republic, лідерський консалтинг Changers та агентство брендингу Zeitgeist, посяде Юлія Гуменяк. Позиція CEO у групі компаній є новоствореною, раніше цю функцію виконувала засновниця та президент групи Наталія Попович. 

У пріоритеті новоствореної ролі СЕО — розвиток бізнесу в рамках стратегії глобальної конкурентоздатності One Philosophy та створення більшої цінності для клієнтів завдяки синергії різних експертиз та досвіду компаній групи. Юлія опікуватиметься інноваціями та розвитком стартапів групи компаній, а також координуватиме роботу сервісних підрозділів OPG. Президент групи компаній Наталія Попович фокусуватиме зусилля на стратегічному розвитку та зміцненню міжнародної екосистеми групи One Philosophy.

Юлія Гуменяк приєднується до One Philosophy, отримавши ступінь МВА зі стратегії та маркетингу в Duke University Fuqua School of Business (США), де вона набула  досвід роботи в глобальному контексті і вивчила кращі управлінські практики від лідерів світових корпорацій, проривних стартапів, інноваційних НПО та соціальних інвесторів. До цього Юлія протягом 10 років працювала в різних практиках Be-It Agency (до 2015 року — PRP), що зараз є частиною OPG. Юлія стартувала напрям інтегрованих маркетингових комунікацій в агентстві та відповідала, зокрема, за всеукраїнську ініціативу Ecofan для Coca-Cola, промотування виставки робіт Пінзеля у Луврі, проекти для UNICEF, Hasbro, Microsoft, НТС та інших клієнтів. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео