16 Мар 2009, 13:38

Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію

Поки новинні медіа повідомляють про можливе банкрутство американського автовиробника General Motors, сама компанія зберігає повіну тишу

Від General Motors вимагають провести рекламну кампанію

Поки новинні медіа повідомляють про можливе банкрутство американського автовиробника General Motors, сама компанія зберігає повіну тишу. Як повідомляє Ad Age , це змусило дилерів, які співпрацюють із GM, вимагати від компанії провести національну рекламну кампанію, яка нейтралізувала б негативне пабліситі у медіа.  
 
«Я хотів би, щоб вони зробили хоча б якийсь сміливий рух. Щось на зразок 'Keep America Rolling' (неприбуткова кампанія зі стимулювання попиту, проведена після 11 вересня 2001 року)», — говорить представник одного з дилерів.
 
Автогігант зайняв позицію вичікування до 31 березня, коли адміністрація президента вирішить, чи надавати GM чергову позику для підтримки платоспроможності. На думку консультанта Веса Брауна, до того часу компанія має намір економити на боротьбі з негативними новинами.
 
Проте найближчим часом GM обіцяє змінити тактику. За словами представника компанії, GM має що розповісти про те, які винаходи вона збирається впровадити для своєї продукції у майбутньому. Автогігант нібито планує найближчим часом артикулювати свої власні рекламні меседжі, проте коли саме – представник компанії не зазначив.
 
За словами одного з дилерів, обсяги продажів нових автівок у США минулого місяця зменшилися на 53% у порівнянні з лютим 2007 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео