16 Май 2007, 09:32

Верховна Рада ухвалила в першому читанні зміни до Закону «Про Нацраду», що стосуються порядку звільнення членів Нацради

Верховна Рада ухвалила в першому читанні зміни до Закону «Про Нацраду», що стосуються порядку звільнення членів Нацради

16 травня Верховна Рада ухвалила у першому читанні Закон «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (щодо порядку припинення повноважень членів Нацради). За законопроект №3312 Олени Бондаренко проголосувало 254 депутати.   ПРОЕКТВноситься народним депутатом України                                                                          О.А. Бондаренко ЗАКОН УКРАЇНИПро внесення змін і доповнень до Закону України “Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” (щодо порядку припинення повноважень членів Національної ради)

Верховна Рада України  п о с т а н о в л я є:

1. Частину першу статті 8 доповнити пунктом дев’ятим наступного змісту:
“9) висловлення недовіри Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення  Верховною Радою України та/або Президентом України за результатами розгляду її звіту”. 2. Частину другу статті 8 доповнити останнім абзацом наступного змісту:
“У випадках, передбачених пунктом 9 частини першої  статті 8 рішення про дострокове припинення повноважень членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення приймається Верховною Радою України стосовно призначених нею членів Національної ради та/або Президентом України стосовно призначених ним членів Національної ради. Повноваження членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення , призначених Верховною Радою України, припиняються з моменту прийняття Постанови Верховної Ради України про висловлення недовіри Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення за результатами розгляду її звіту. Повноваження членів Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення, призначених Президентом України, припиняються з моменту вступу в дію Указу Президента про висловлення недовіри Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення  за результатами розгляду її звіту.” 

3. Частину п’яту статті 16 викласти в такій редакції:
“5. За результатами розгляду звіту Національної ради Верховна Рада  України та/або Президент України можуть висловити  недовіру  Національній  раді України з питань телебачення та радіомовлення . Висловлення недовіри Національній раді  України з питань телебачення та радіомовлення Верховною Радою України тягне за собою дострокове припинення повноважень членів Національної ради, призначених Верховною Радою України. Висловлення недовіри Національній раді України з питань телебачення та радіомовлення Президентом України тягне за собою дострокове припинення повноважень членів Національної ради, призначених Президентом України.”

Расскажите друзьям про новость

Новое видео