18 Май 2021, 13:47

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021

Прем'єри світових кінофестивалів – безкоштовно для українських глядачів

З 7 по 13 червня в Україні пройде онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Ініціатором виступає Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з європейськими культурними інституціями. Лейтмотив цього року: «Відчуй кіно. Поринь в Європу!». Участь у кінофестивалі безкоштовна, необхідно лише зареєструватися.

Другий рік поспіль глядачі зможуть відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими та англійськими субтитрами. І більш того – познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Ґетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших. Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища.

«Онлайн-кінофестиваль EUFF 2021 – це можливість познайомитися з європейським поглядом на світ, не виходячи з дому. Мови і культури Європи дуже різноманітні і неповторні. За один тиждень фестивалю ми зможемо показати яскравий калейдоскоп кінострічок, які відображають багатогранність європейського життя», наголошують у Представництві ЄС. 

Для участі в онлайн-кінофестивалі EUFF 2021 необхідно виконати три простих кроки:

  1. Зареєструватися на сайті eurofest.org.ua.
  2. Безкоштовно взяти фільми у прокат для перегляду.
  3. У зручний час з 7 по 13 червня переглянути обрані фільми.

Зареєстрований учасник може подивитися будь-яку кількість фільмів. Перегляд фільмів буде доступний з 7 по 13 червня.

Організатори: Представництво ЄС в Україні.
Партнери: Goethe-Institut, Institut Français, Cineuropa.
Медіа-партнери: MIND, bit.uа, Platfor.ma, Studway.
Технічні партнери: Festival Scope, SHIFT27.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео