17 Мар 2021, 16:09

В Україні стартувала кампанія «Подякуй вчителю» за участі представників різних професійних сфер

Міністерство освіти і науки України разом із фінським Проєктом «Навчаємось Разом» проводять кампанію «Подякуй вчителю», яка є завершальним етапом національної кампанії «Класний вчитель». З самого початку метою проєкту була промоція українських вчителів як сучасних, компетентних, ерудованих і творчих педагогів, яких люблять учні, яким довіряють батьки та які вміють зацікавити дітей предметом, розкрити їхній потенціал і надихнути на подальші здобутки.

«Подякуй вчителю» – це логічне продовження цієї ініціативи, завданням якої є нагадати українцям про важливу роль, яку вчителі відіграють у подальшому розвитку учнів навіть у дорослому житті, через особистий досвід останніх. Організатори пропонують приєднатись до героїв відеоролику, та висловити вдячність своїм улюбленим педагогам, яким українці завдячують своїми успіхами.

До участі в кампанії було залучено представників різних професійних сфер: заступника Міністра освіти і науки з питань цифровізації Артура Селецького, телеведучої Наталії Мосейчук, дослідниці Антарктиди Марії Павловської, дитячої письменниці Тані Стус і Президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка.

Вони взяли участь у зйомці зворушливого відеоролика, в якому згадали про вчителів, які зіграли значущу роль у їх особистому та професійному становленні, висловили слова подяки та закликали зробити це українців. Відео опублікували на офіційних сторінках МОН і фінського Проєкту «Навчаємося разом» у Facebook під хештегом #ПодякуйВчителю. Також з героями відео було створено мотиваційні постери для просування кампанії у соцмережах. 

Кампанію створено за підтримки фінського проєкту «Навчаємось Разом». Проєкт фінансується ЄС і співфінансується та впроваджується Міністерством закордонних справ Фінляндії. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео