27 Дек 2007, 07:40

В Україні з’явиться супутниковий телеканал про нерухомість

В Україні з’явиться супутниковий телеканал про нерухомість

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на засіданні 26 грудня 2007 року ухвалила (за основу) рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення телеканалу Real Estate TV (місто Одеса).

 

Згідно з ліцензією формат каналу інформаційно-розважальний (будівельна тематика); мовлення 24 год/добу (з них — 12 годин власного продукту; 20 год. 40 хв. – вітчизняного), супутник – AMOS 2; власник/засновник – громадянин України Георгій Феодоріді (100%).

 

Як пояснив на засіданні Нацради виконавчий директор телеканалу Станіслав Ясиневич, теми, які висвітлюватиме цей нішевий телеканал – нерухомість, дизайн, архітектура, іпотечне кредитування тощо.

 

В майбутній сітці каналу заплановано такі програми: «Інформбюро» (державна політика та новини в сфері нерухомості); ток-шоу «Мій дім – моя фортеця»; історичний альманах «Від класицизму до хайтеку», молодіжний серіал «Є ідея» — про оригінальні дизайнерські ідеї облаштування житла.

 

Також канал планує ретранслювати програми каналу Animal Planet; «щоби розповідати нашим глядачам про їх домашніх улюбленців», — пояснив пан Ясиневич. Також він оголосив, що канал фактично готовий розпочати мовлення від 15 лютого.
 
Остаточне рішення щодо ліцензії Real Estate TV Нацрада має прийняти на найближчих засіданнях.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео