19 Мар 2021, 17:06

Всесвіт Маленького принца у новому Сільпо в Щасливому

 У с. Щасливе Київської області відкрито новий дизайнерський «Сільпо» за мотивами найвідомішого твору Антуана де Сент-Екзюпері. Відтепер щодня зіркові сузір’я на фасаді Харківського шосе, 1в вказуватимуть на казковий шлях, а Гостей зустрічатимуть Принц та Лис, посміхаючись з самого даху.

2370 кв. м  торгового залу — подорож станціями всесвіту «Маленького принца». Тут є всі планети, на яких побував знайомий з дитинства герой. Одна з планет, як і має бути, обертається навколо своєї осі.

Під зоряним склепінням магазину парить величезний літак пілота, котрого Принц зустрів на Землі. А на полицях красуються добірні продукти, що прилетіли сюди з різних куточків планети. Власний імпорт «Сільпо» вишукує та привозить для Гостей найцікавіше більше ніж з 60 країн світу. 

На острівці «Лавки Традицій» — делікатеси від завзятих українських ремісників і спадкоємних фермерів, а також справжні скарби для гурманів — slow food продукти.

У новому магазині є фірмова риба власного копчення, гриль, м’ясо до шашлику, вироби власної кондитерської, духмяний подовий хліб з печі та гречаний багет, без якого не можна уявити жоден «Сільпо». У відділі власної кулінарії готують страви на будь-який смак — від вареників та олів’є до азійського удону та курки-теріякі. Відпочити та підкріпитися можна у фудхолі магазину, де розташована колекція примірників Екзюпері, виданих різними мовами світу.

У супермаркеті можна відшукати троянду, що надійно зберігається у колбі, – саме так, як вигадав дбати про неї Принц. Втім, головне – для своїх коханих тут можна знайти безліч інших, дієвих і приємних варіантів прояву турботи. А от як справді краще доглядати за трояндами підкаже флорист у квітковому бутіку «Сільпо».

Ми хотіли обрати тему співзвучну чудовій назві села. Це було чи не найцікавіше обговорення — як відобразити щастя в дизайні. «Маленький принц» не приходив першим на думку. В ньому немає речей та подій, що найчастіше називають, уявляючи щастя. Втім, все щоб не називали насправді зовсім не гарантує щастя — воно надто нелінійна категорія. А от життя, сповнене відкриттями, зацікавленість, щирість, вміння кохати, відданість своїй справі та турбота про навколишній світ  — все те, про що писав Екзюпері, куди більше наближає до омріяного стану. Та більш того дає змогу робити щасливими інших.

Планета, яку розривають баобаби, нагадує, що споживання має бути екологічним. Використання багаторазового пакування значно зменшує кількість відходів. Крім екоторбинок для покупок, у «Сільпо» є вибір чашок, які зручно носити з собою, а отже замовляючи каву більше не брати паперові стаканчики з пластиковими кришками. На 11 класичних та 7 самокасах у якості альтернативи пластику є крохмальні пакети, що можна компостувати.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео