UAnimals створили неіснуючу ворожку для порятунку тварин
17 Май 2019, 14:35

UAnimals створили неіснуючу ворожку для порятунку тварин

Гуманістичний рух UAnimals креативно підійшов до боротьби із палінням сухої трави та створив ворожку і запустив нову прикмету. 

«В Україні продовжують випалювати сухостій на полях, через що живцем гинуть тварини, руйнується екологія і страждає майно та здоров’я людей. Соціальна реклама і навіть штрафи не діють, тож доводиться шукати радикально нові підходи». — кажуть активісти — «За статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник ще вищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір’я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили науково доведений факт: «Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей». 

Нова економічна реальність: які тренди визначатимуть ринок у 2025 – досвід TERWIN, Arcelor Mittal, Kvertus, BRAVE1, Starlight media, ГК «Молочний альянс» та 40 провідних управлінців та державних діячів.

11 квітня на Business Wisdom Summit дізнайтеся, як розширювати партнерства, зміцнювати довіру до бренду та виходити на міжнародні ринки. Реальні стратегії та досвід компаній, які вже зробили цей крок.

Забронювати участь

Нагадаємо, останнім часом в Україні особливо активізувалась проблема випалювання сухої трави. При сильній трав’яний пожежі гинуть майже всі тварини, які живуть у сухій траві або на поверхні ґрунту. Вони можуть задихнутися або просто згоріти живцем.

До речі, для рослин і ґрунту це також несе відчутну шкоду. За звичних умов, при перегниванні листя, речовини повертаються в ґрунт. При згорянні ж утворюється зола. Хоча вона так само використовується як добриво, і в такому разі в грунт потрапляє значно менше речовин, ніж при природному процесі гниття.

Крім того, це несе істотну шкоду для людини, оскільки при згорянні рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму, до складу яких входить пил, окис азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Дим від спалювання трави їдкий, подразнює очі, має неприємний запах і може викликати алергію. Також з тліючого листя і трави виділяється бензопірен, що може спричинити висипання на шкірі, бронхіт і навіть онкологічні захворювання. Велика площа горіння та сильний вітер можуть призвести до того, що невелике багаття перетвориться у неконтрольовану пожежу. 

Расскажите друзьям про новость