UAnimals створили неіснуючу ворожку для порятунку тварин
17 Май 2019, 14:35

UAnimals створили неіснуючу ворожку для порятунку тварин

Гуманістичний рух UAnimals креативно підійшов до боротьби із палінням сухої трави та створив ворожку і запустив нову прикмету. 

«В Україні продовжують випалювати сухостій на полях, через що живцем гинуть тварини, руйнується екологія і страждає майно та здоров’я людей. Соціальна реклама і навіть штрафи не діють, тож доводиться шукати радикально нові підходи». — кажуть активісти — «За статистикою, 57% українців довіряють прикметам і забобонам. В селах цей показник ще вищий. Ми в UAnimals вирішили запустити нове повір’я і створили неіснуючу ворожку, через яку в 63 селах поширили науково доведений факт: «Спалюючи суху траву, ти накликаєш хвороби на себе та своїх дітей». 

Створіть ефективні PR стратегії разом з експертами Foundation Coffee Roasters, TWID, БФК Gulliver та ще понад 90 провідними брендами!

12 грудня на GET Business Festival дізнайтесь, як розробити ефективні PR-стратегії, підвищити впізнаваність бренду та залучити нових клієнтів через сучасний маркетинг і співпрацю з лідерами думок.

Забронювати участь

Нагадаємо, останнім часом в Україні особливо активізувалась проблема випалювання сухої трави. При сильній трав’яний пожежі гинуть майже всі тварини, які живуть у сухій траві або на поверхні ґрунту. Вони можуть задихнутися або просто згоріти живцем.

До речі, для рослин і ґрунту це також несе відчутну шкоду. За звичних умов, при перегниванні листя, речовини повертаються в ґрунт. При згорянні ж утворюється зола. Хоча вона так само використовується як добриво, і в такому разі в грунт потрапляє значно менше речовин, ніж при природному процесі гниття.

Крім того, це несе істотну шкоду для людини, оскільки при згорянні рослинних залишків у повітря вивільняється близько 9 кг мікрочастинок диму, до складу яких входить пил, окис азоту, чадний газ, важкі метали і низка канцерогенних сполук. Дим від спалювання трави їдкий, подразнює очі, має неприємний запах і може викликати алергію. Також з тліючого листя і трави виділяється бензопірен, що може спричинити висипання на шкірі, бронхіт і навіть онкологічні захворювання. Велика площа горіння та сильний вітер можуть призвести до того, що невелике багаття перетвориться у неконтрольовану пожежу. 

Расскажите друзьям про новость