14 Май 2007, 05:51

У Миколаєві нагородили переможців Національного конкурсу шкільних газет

У Миколаєві нагородили переможців Національного конкурсу шкільних газет

У Миколаєві відбулося нагородження 29-ти переможців Національного конкурсу шкільних газет, у якому взяло участь понад 1500 газет з 21 області України.

Як повідомили УНІАН у прес-службі оргкомітету конкурсу, переможці отримали подарунки від Президента України Віктора Ющенка, прем’єр-міністра Віктора Януковича, голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Садикова, Представництва Європейської Комісії в Україні, інформаційного агентства УНІАН, футбольного клубу «Динамо», газет «Україна молода» та «Голос України». 

Найкращою шкільною газетою конкурсу визнано «Вестник лицея» (Харківський фізико-математичний ліцей № 27, місто Харків). У номінації
«Найкраща друкована газета» перемогу здобула газета «Витамин-44» середньої школи №44 міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області. Найкращою електронною газетою визнано видання «Надія», авторами якої є Чернігівська спеціалізована школа із Запорізької області. Найоригінальнішими названо газети «Школамбурчик» и «Школамбур» Гніванської загальноосвітньої школи № 2 з Вінниці.

Організаторами конкурсу виступили Національна спілка журналістів України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси і телебачення.

Як зазначив у своєму привітанні голова Національної спілки журналістів Ігор Лубченко,
«з надісланих на конкурс газет видно, що вони мають свою нову принципову позицію, і це дає підстави чітко зазначити – що майбутнє у професійної журналістики є».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео