25 Мар 2008, 13:03

У Львові вийшов двомовний журнал «Шлях воїна»

У Львові вийшов двомовний журнал «Шлях воїна»

Сьогодні у Львові вийшов перший примірник двомовного журналу (українська-англійська) про східні одноборства «Шлях воїна», повідомляє ЗІК. Наклад журналу 2 тисячі примірників, а перший його номер є своєрідним звітом з 5-го відкритого чемпіонату Європи з Кіокушин карате за версією ІКО Матсушіма, який відбувався у Львові наприкінці 2007 року.
 

«Шлях до чогось істинного – це шлях Воїна, здатного зберігати мир як за допомогою мистецтва, так і військовими засобами, або простіше з японської «БУДО», – пояснила головний редактор видання —  Зоряна Іленко.

 

«Шлях воїна» – науково-популярне видання для широкого кола читачів, – зазначено у журналі. Його сторінки присвячені 5-му Відкритому чемпіонатові Європи із Кіокушин карате за версією ІКО Матсушіма, що відбувався у Львові 8 грудня минулого року. Зокрема, у журналі вміщено вітальні слова почесних гостей чемпіонату: японця Йошіказу Матсушіма (президент Міжнародної організації карате Кіокушинкайкан), угорця Йожефа Борзи (віце-президент Європейської організації Карате Кіокушинкайкан), австралійця Джона Тейлора (віце-президент ІКО), іспанця Клауса Рекса (президент Європейської організації кіокушин ЄКО).

 

Свою сторінку у журналі має уже колишній голова Львівської обласної державної адміністрації Петро Олійник, який був почесним головою оргкомітету 5-го Відкритого чемпіонату Європи з Кіокушин карате за версією ІКО Матсушіма. Також Львів представляють начальник управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Юрій Майборода, ректор Львівського державного університету Євген Приступа, завідувач кафедри одноборств Львівського державного університету фізичної культури Василь Бусол.

 

Журнал став своєрідною трибуною і для суто українських національних бойових мистецтв, які активно розвиваються в Україні. Зокрема у першому номері міститься інтерв’ю президентом Всеукраїнської федерації рукопашу гопак Миколою Величковичем.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео