08 Июл 2009, 12:27

У Києві пройшов кінофестиваль «Відкрита Ніч»

На конкурс було подано близько 60 робіт, з яких до конкурсної програми потрапило 19

У Києві пройшов кінофестиваль «Відкрита Ніч»

Один з найнезвичніших українських кінофестивалів – «Відкрита Ніч» — вже втринадцяте пройшов у Києві. Традиційно він збирає фільми лише українських кінорежисерів і показує їх протягом короткої червневої ночі просто неба на Андріївському узвозі.

На конкурс було подано близько 60 робіт, з яких до конкурсної програми потрапило 19. Представницьке Журі оголошує переможців з першими променями сонця. Цього року фестиваль розширив кордони і став міжнародним, додавши до програми покази студентських фільмів Паризького університету 8 Сен — Дені.

Переможці отримали традиційні дипломи фестивалю, виконані у формі сувенірних «хлопавок» — незмінного атрибуту кінознімального процесу. Гран-прі фестивалю «Відкрита Ніч. Дубль 13» Журі присудило короткометражному фільму «Подорож», режисер Роман Синчук.

Добре відома у сфері кінематографу PR/BTL/EVENT- компанія «ВАВІЛОН» цього року закріпила дружні стосунки з Оргкомітетом «Відкритої Ночі» і отримала статус Генерального партнера фестивалю. Також завдяки допомозі Андрія Різоля, генерального директора компанії «Вавілон» Генеральним інформаційним партнером фестивалю стала одна з провідних національних телекомпаній ICTV, яка повністю показала в ефірі конкурсну програму фестивалю. Своє плідне співробітництво Андрій Різоль та засновник і президент фестивалю, кінорежисер Михайло Іллєнко скріпили договором про партнерство.

"У цей скрутний для кінофестивалю та й усього українського кіно рік підтримку від «Вавілону» важко переоцінити" – сказав на закритті фестивалю його продюсер Пилип Іллєнко.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео