23 Окт 2007, 08:42

ТВО «Новини» заселяють у підвал

ТВО «Новини» заселяють у підвал

Колектив інформаційної служби Першого каналу – ТВО «Новини» — занепокоєний рішенням керівництва щодо її переведення з приміщень на другому і третьому поверсі телецентру («Олівець», вул. Мельникова, 42) на цокольний поверх.

Зараз у новому приміщенні (площа – близько 1000 квадратних метрів) ведеться ремонт; у ньому, за словами джерела «ТК» на Першому каналі, є лише два вікна, призначені для майбутніх кабінетів керівництва.

Близько 70 працівників ТВО «Новини» звернулися із листом до профспілки НТКУ, висловивши прохання звернутись до санітарно-епідеміологічної служби щодо проведення експертизи. Таким чином вони хочуть з'ясувати, чи не буде наслідком переселення погіршення умов праці.

«Переселення ТВО «Новини» в інші приміщення планується на перший квартал 2008 року. Загальна площа приміщень, де буде розміщено студію на 6 знімальних майданчиків, архів, монтажні, приміщення для ТЖК, ньюз-рум, тощо, становить близько 1600 м. кв. На даний момент ведуться ремонтно-будівельні роботи: встановлюється автономна система кондиціонування, переобладнується окремий під’їзд для авто ТВО «Новини». У 3-х приміщеннях, де відсутні вікна (студія, серверна та архів), встановлюється спеціальне освітлення.

Усі приміщення відповідатимуть санітарно-гегієнічним нормам, щодо вимог трудового законодавства України. Комплексний підхід до системи переоснащення даного об’єднання дозволить оптимізувати виробництво новин на Першому Національному. За словами Президента НТКУ Віталія Докаленка, «без перебільшення, — це буде найсучасніший на території пост-радянського простору комплекс для виробництва Новин», — сказали «ТК» у прес-службі НТКУ.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео