20 Май 2008, 07:44

ТОНІС запустив проект «Зелена варта»

Із 22 травня на телеканалі ТОНІС стартує новий проект журналістських розслідувань на екологічну тематику «Зелена варта»

ТОНІС запустив проект «Зелена варта»

Із 22 травня на телеканалі ТОНІС стартує новий проект журналістських розслідувань на екологічну тематику «Зелена варта». Про це повідомляє сайт телеканалу.
 
Програма виходитиме щочетверга о 20.00 (повтор у суботу о 19.25). Під час програми журналісти виїжджатимуть на місце події з пересувною «телевізійною екологічною лабораторією», де разом із фахівцями досліджуватимуть ситуацію.
 
«Команда “Зеленої варти” ставить собі за мету пробудити у співвітчизників інстинкт самозбереження та закликає нарешті серйозно замислилися над тим, що ми п’ємо, вживаємо в їжу, чим дихаємо», – йдеться у повідомленні каналу.
 
Автор проекту та режисер Ірина Орловська переконана, що «Зелена варта» допоможе вирішити актуальні екологічні проблеми суспільства: «Ми надамо достовірну і правдиву інформацію, навчимо суспільство не замовчувати екологічні проблеми, з якими воно зіткнулося, а голосно говорити про них і відстоювати своє право і право своїх дітей на життя у чистому довкіллі». За її словами, журналісти програми «оббиватимуть пороги чиновників, змушуючи їх реагувати на певну проблему», та пояснюватимуть глядачам, хто винен у тій чи іншій ситуації, хто має відповідати за це, з кого слід вимагати компенсацію, як боротися з наслідками екологічних проблем і чи можна їх взагалі уникнути.
 
Над програмою також працюватимуть редактор Оксана Бурлака, журналіст Віктор Добров, режисер монтажу Оксана Мушта.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео