17 Июн 2021, 15:18

Telegraf.Design випускає перший друкований журнал

Професійне медіа для дизайнерів та креативної спільноти Telegraf.Design випускає перший друкований журнал про український дизайн. Унікальний номер видання вийде обмеженим накладом. Презентація журналу відбудеться 26 червня в межах Книжкового Арсеналу.

 Журнал показує український дизайн очима тих, хто його творить.

Серед авторів 25 талановитих українських дизайнерів, ілюстраторів та креативників з усього світу: Юрко Гуцуляк (засновник Gutsulyak.Studio), Володимир Смірнов (співзасновник Spiilka Design Büro), Валентин Панюта (бренд-лідер у Fedoriv Agency), Денис Суділковський (CMO в ЛУН), Віктор Шкурба (засновник ISD Group), ілюстраторка і дизайнерка Варвара Перекрест, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та багато інших. Автори матеріалів говорять про ідентичність, роль, досягнення та страхи української дизайн-спільноти. 

Замовити журнал можна на сайті. 

Дизайн друкованого номеру створила студія LLIWELL. Він відображає симбіоз сучасного та минулого, повагу до традицій та нестримне бажання візуальної революції. Креативна команда надихалася роботами Георгія Нарбута і жартома називає його співавтором дизайну журналу.

Офіційна презентація друкованого журналу від Telegraf.Design відбудеться 26 червня на Артсцені Книжкового Арсеналу о 13:30.

Олександр Трегуб, видавець Telegraf.Design, засновник та керівник школи Projector, головна редакторка видання Анна Карнаух і Гліб Капоріков, дизайнер друкованого журналу і співзасновник агенції LLIWELL, розкажуть про ексклюзивний друкований випуск журналу, про ідею друкованого номеру, і про те, яким був процес його створення. Зустріч передбачає відповіді на питання відвідувачів. Гості заходу зможуть погортати та роздивитися журнал.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео