21 Май 2020, 12:49

Створено каталог дій компаній в Україні для боротьби з COVID-19

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» презентувала перший Каталог внеску компаній в Україні для боротьби з COVID-19 (надалі — Каталог). Більше трьохсот успішних практик національних, регіональних та локальних компаній, які активно включились в боротьбу з COVID-19, вже доступні на сайті Центру «Розвиток КСВ».

Каталог містить 309 практик бізнесу. Перелік компаній розміщено за українським та англійським алфавітом. Кожна практика має посилання на офіційні ресурси, вид допомоги (благодійна фінансова допомога, програми підтримки вразливих верств населення і т.д.); рівень підтримки (національний, регіональний, локальний). Фінансова допомога компаній сягає в сумі 1 549 157 070 грн, але це тільки тих, де можна було порахувати суми. За ці кошти було закуплено 1,4 млн засобів індивідуального захисту, 360 ШВЛ, 75 інших апаратів та систем діагностики, 72709 експрес-тестів та 37290 літрів дезінфікуючого засобу, надано допомогу 272 лікарням та станціям швидкої допомоги.

Марина Саприкіна, керівниця Центру «Розвиток КСВ» зазначила: «Спільними силами з молоддю України створено Каталог, що не має аналогів в Україні. Це практичний посібник вдалих кейсів компаній для урядових організацій, бізнесу та медіа. Суспільство має знати про кожну компанію, яка зробила внесок у боротьбу з COVID-19 протягом березня-травня. Тому ми закликаємо компанії поповнювати Каталог своїми кейсам, аби інформація постійно оновлювалась та збільшувалась».

Каталог буде продовжуватися поповнюватися новими кейсами та постійно оновлювати інформацію, адже допомога не припиняється — бізнес продовжує допомагати суспільству. Для додавання нового кейсу або зміни інформації — потрібно перейти за посиланням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео