08 Сен 2021, 18:15

Старт нового телесезону на «5 каналі»

Цієї середи, 8-го вересня, «5 канал» розпочинає новий телесезон. 

В рамках нового сезону повертається праймова лінійка наших вечірніх токшоу.

Щобудня о 20:20 в прямому етері «5 каналу» дивіться такі проєкти: 

  • «5 Копійок». Політично-саркастичне токшоу з Романом Чайкою Нестандартні дискусії, новий підхід і можливість вставити СВОЇ 5 КОПІЙОК.
  • «Дійові особи». У проєкті ведуча Лариса Губіна спілкуватиметься з політиками, чиновниками, лідерами думок та експертами. Гості токшоу — це дійові особи нашого з вами життя.
  • «Велика політика». Політичне токшоу — дискусія гостей в студії: політиків, політологів і експертів на головні політичні теми дня й тижня. Ведуча Анна Мірошниченко.
  • «Прямим текстом з Юрієм Луценком». В політичному токшоу відбуватиметься гостра дискусія на головні політичні теми тижня. Прогноз розвитку подій, аналіз помилок влади, представлення альтернативного вирішення проблем України. 
  • «Час за Гринвічем» Хто є хто у міжнародній політиці та чого варто чекати Україні? Доступно про головні світові тенденції, небезпеки та успіхи. Разом досліджуємо, аналізуємо та прогнозуємо! Ведучий Михайло Прудник.

О 22:00, по завершенню вечірніх токшоу, «Час Новин. Підсумки» про найголовніше  у великому підсумковому випуску інформуватиме ведучий «5 каналу» Віталій Ковач.

Незмінно, щонеділіо 18:00 «Підсумки тижня» з Анною Мірошниченко. Підсумовуємо тиждень разом. Тільки те, що варте вашої уваги. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео