06 Апр 2020, 16:35

StarLightMedia допомагає ubb.org.ua зібрати кошти для забезпечення лікарів та медичних закладів

StarLightMedia підтримала проект «Захистимо Україну від COVID-19», який реалізує Українська Біржа Благодійності з метою забезпечення українських лікарень необхідними засобами для протидії пандемії. Медіагрупа зняла ролики соціальної реклами, надала ефірні та діджитал-ресурси своїх каналів для збору коштів на підтримку українських лікарів та закладів охорони здоров’я. До інформаційної кампанії долучились також ведучі та зірки каналів StarLightMedia, закликавши підтримати проект у соціальних мережах.

Зібрані кошті будуть направлені на купівлю захисних костюмів та респіраторів для лікарів, гематологічних аналізаторів крові, аналізаторів газів та електролітів в крові і витратних матеріалів для них. Також планується закупівля і інших апаратів, матеріалів та засобів особистого захисту.

Михайло Царьов, СЕО StarLightMedia: «Від початку пандемії StarLightMedia робить все можливе, щоб убезпечити здоров’я наших громадян та сприяти максимальному дотриманню крантину. Ми використовуємо весь наш інформаційний ресурс щоб донести інформацію про необхідні превентивні міри, закликати до дотримання заходів безпеки та надаємо найбільшу квоту для розміщення соціальних роликів серед українських мовників. Але є ще одна, надважлива площина — боротьба за життя українців, інфікованих COVID-19. Ми віримо, що наші медики завдяки своєму професіоналізму та самовідданості, робитимуть все можливе, щоб врятувати кожного. Але для цього вони мають бути забезпечені необхідними апаратами, і що важливо, засобами особистої безпеки. Боротьба за життя інших не має наражати на небезпеку своє власне. Українці неодноразово демонстрували, як багато можуть зробити, обєднавши зусилля. Ми думаємо, що цей проект Української Біржі Благодійності, стане ще одним тому прикладом».

Ролики виходитимуть в ефірі всіх телеканалів групи StarLightMedia. Підтримати проект можна на ubb.org.ua або надіславши благодійне СМС на номер 88001.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео