17 Апр 2008, 14:16

СМЕ купує дві радіостанції в Румунії

17 квітня компанія Central European Media Enterprises Ltd. оголосила про придбання активів радіокомпанії Radio Pro

СМЕ купує дві радіостанції в Румунії

17 квітня компанія Central European Media Enterprises Ltd. оголосила про придбання активів радіокомпанії Radio Pro, яка володіє двома провідними радіостанціями в Румунії: Pro FM (станція поп-музики із середньою денною часткою 7% за аудиторією 15-35) та Info Pro (національна інформаційно-розважальна станція, запущена у 2004 році). Про це ідеться у прес-релізі СМЕ.
 
Загальна сума угоди становить близько $20,6 млн.  До цього придбання СМЕ не володіла радіомовними компаніями. Як прокоментували у CME, це перший радіомовний актив, придбаний компанією, «але не останній».
 
Radio Pro входить до групи компаній Media Pro, у якій CME володіє часткою 8,7% (решта є власністю виконавчого директора СМЕ Адріана Сирбу). Купівельна ціна була визначена за незалежною оцінкою. Річний дохід Pro FM у 2007 році становив $5,2 млн. з чистим прибутком у 42%. Станція Info Pro досі знаходиться на стадії запуску, тому її річний дохід у 2007 році становив $ 0,9 млн. із чистим збитком $ 1,6 млн.
 
У СМЕ вважають, що тісна співпраця Radio Pro з MTV Romania дасть компанії можливість посилити свій вплив на молодіжну аудиторію і дістати вигоду з потенційної рекламної співпраці. Унаслідок придбання Radio Pro СМЕ зможе пропонувати пакетні рекламні послуги покупцям через усю групу Pro TV.
 
Коментуючи угоду, генеральний директор СМЕ Майкл Гарін оголосив: «Ми задоволені тим, що можемо придбати прибуткові станції Radio Pro з метою нашої подальшої експансії на ринок молодіжного мовлення Румунії. Комбінація MTV Romania, наших провідних веб-ресурсів та станцій Radio Pro посилить нашу мультиканальну стратегію та дозволить нам пропонувати ширші сегменти аудиторії нашим рекламодавцям».
 
Виконавчий директор CME Адріан Сирбу додав: «Media Pro вибудовує бізнес Radio Pro з 1993 року та заснувала радіобренди, які зараз можуть успішно підтримати MTV Romania, що бурхливо розвивається. Ми також сподіваємося в майбутньому розширити нашу мультиканальну стратегію через радіо і в інших країнах, де присутня СМЕ. Ми розглядаємо радіо як сильний додаток до нашої теперішньої моделі бізнесу».
 
Нагадаємо, що компанія CME володіє провідними телемовниками в 6 країнах Центральної та Східної Європи із сумарною кількістю населення близько 90 млн. осіб. Телекомпанії СМЕ розташовані в Хорватії (Nova TV), Чехії (TV Nova, Nova Cinema, Galaxie Sport), Румунії (PRO TV, PRO TV International, Acasa, PRO Cinema, Sport.ro, MTV Romania), Словаччині (TV Mark?za, Galaxie Sport), Словенії (POP TV, Kanal A) та Україні («Студія 1+1», «1+1 International», «Кіно», «Сіті»). Акції CME продаються на біржі NASDAQ і Празькій фондовій біржі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео