13 Май 2008, 12:18

СІТІ та КІНО оновили сітку мовлення

Однією з головних змін є поява нового «дитячого» слоту в вечірньому ефірі телеканалу.

СІТІ та КІНО оновили сітку мовлення

З початку квітня телеканал СІТІ оновив свою сітку мовлення. Однією з головних змін є поява нового «дитячого» слоту в вечірньому ефірі телеканалу.

 

Щодня разом із найкращими вітчизняними мультфільмами глядач побачить і багато якісних закордонних мультсеріалів. Першим серіалом, який вже змогли побачити діти та дорослі, була відома мультиплікаційна сага «Фантастична четвірка» за мотивами популярних в США пригодницьких коміксів.

 

Ще одним нововведенням є поява постійного слоту вечірніх серіалів для жіночої аудиторії, який починається щодня о 20:40. Зараз в ефірі вже можна побачити пригодницький телесеріал «Шпигунка», сюжет якого розвертається навколо студентки, завербованої ЦРУ.

 

Продовжуючи розвиток справжньої програми-розслідування «Путівник», канал СІТІ запустив додатковий проект «Путівник Додаток». Це інтерактивне продовження основної програми, в якій приймаються приватні оголошення від телеглядачів.

 

Також приємні сюрпризи очікують і чоловічу аудиторію. На телеканалі СІТІ стартувала програма для футбольних вболівальників «Фан-хвиля 2012». Її можна побачити щосуботи о 23:15.

 

Телеканал КІНО змінив час виходу в ефір програми «Кіно і Крапка»: тепер її можна побачити щонеділі о 09:00. Крім того, КІНО нещодавно презентував програму «Кіноностальгія», в якій можна переглянути стрічки, що вже давно полюбилися глядачу, а також дізнатися про події, які відбулися в рік створення кожного фільму.

 

Для чоловіків канал підготував оновлення «найгарячішого» слоту, що починається опівночі. Незабаром в ефірі програми «Х-місія» буде демонструватися телепродукція всесвітньо відомої компанії «Плейбой».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео