18 Мар 2021, 12:24

«Сільпо» запустили курси української для працівників мережі й не тільки

В мережі «Сільпо» стартує онлайновий курс української мови для працівників супермаркетів — «Солов’їною», щоб підтримати перехід на державну мову як основну мову спілкування в ритейлі.

«Сільпо» Солов’їною — це відеоуроки й домашні завдання. Вони допомагають засвоїти тематичну лексику, опанувати правильну вимову слів, а також тренують дикцію. Щебетати солов’їною будуть разом з Андрієм Шимановським, актором-викладачем техніки мови.

Навчання відбувається у форматі лагідного марафону: протягом 42 днів працівники мережі щодня отримуватимуть відео або завдання у внутрішніх каналах комунікації. Це все для того, щоб знання краще засвоїлися, і практикувати українську щодня. Адже мову можна дійсно опанувати, тільки якщо регулярно використовувати її в житті.

Відео також публікуватимуть на YouTube-каналі «Сільпо», а отже, кожен охочий зможе приєднатися до навчання. По закінченню марафону в публічний доступ викладуть методичний матеріал, з яким будь-хто зможе навчатися як самостійно, так і в команді.

У планах «Сільпо» продовжувати програму навчання українській мові в онлайні і в офлайні. Ба більше, вивчення солов’їної стане офіційною частиною індивідуального плану розвитку працівників супермаркетів «Сільпо».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео