18 Авг 2020, 13:13

«Сільпо» планує відкрити до кінця року 4-5 спешелті-кав’ярень Feeltrd. Ось як виглядає перша

Мережа супермаркетів «Сільпо», яка входить до однієї з найбільших торгово-промислових груп України Fozzy Group, перезапускає кавові зони у власних магазинах.

Зі слів кавового експерта Fozzy Group Євгена Горбаня, команда збудувала концепт навколо простоти: коротке і зрозуміле меню, лаконічна комунікація з баристом, швидкість і зручність, полиця з кавовими аксесуарами, зерном недавнього обсмаження і можливість взяти свіжоприготовлену їжу. На вибір є завжди два сорти кави в еспресо, один з яких сезонний, про що можна докладніше дізнатися в бариста. Крім кави, в меню є традиційна матча, матча лате і какао, лимонади, кілька якісних чаїв та авторський напій Feeltrd.

«Кавова індустрія нині дуже активно і швидко розвивається, тому ми з командою вирішили зібрати всі наші знання в новому концепті. Вся робота, пов’язана з асортиментом, якістю кави, модифікацією обладнання, нічого не варта без фахівців, які компетентно зможуть з усім цим працювати. Тому всі баристи в кав’ярнях нового формату попередньо проходять спеціальне навчання і здають іспит перед початком роботи», — пояснює Євген Горбань

Бренд Feeltrd поєднав у собі слова Filtered (відфільтрований) і Feel (почуття). Перший заклад Feeltrd вже відкрився поряд із «Сільпо» у столичному ТЦ Silver Breeze. До кінця року спешелті-кав’ярні Feeltrd планують відкрити в київському «Сільпо» в ТРЦ Gulliver, а також у нових супермаркетах в Одесі та Дніпрі. Концепції нових дизайнерських тематичних супермаркетів розробляються вже з новим форматом закладів.

Кава свіжого обсмаження – один із головних напрямків власного виробництва та імпорту мережі «Сільпо». Кавові зерна закуповують на різних плантаціях світу та обсмажують у власному цеху в Ворзелі на одному з найкращих ростерів – Giesen. Для кожного сорту підбирається індивідуальний метод обсмажування, щоб підкреслити аромат та смак. У 2019 році мережа завезла 335 тонн зеленої кави 39 сортів, які продаються у спеціальних відділах. За рік гості «Сільпо» випили 9,3 млн чашок кави.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео