17 Мар 2009, 08:32

Результати жеребкування Євробачення

Українська співачка Світлана Лобода виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2009» у Москві 14 травня

Результати жеребкування Євробачення

Українська співачка Світлана Лобода виступить під номером 17 у другому півфіналі міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2009» у Москві 14 травня, передає УНІАН .

Такі результати жеребкування виступів учасників конкурсу, яке пройшло 16 березня в Москві.

На жеребкуванні визначився порядок виступів співаків у першому півфіналі конкурсу, який відбудеться 12 травня. Вони виступатимуть у такому порядку: Чорногорія, Чехія, Бельгія, Білорусь, Швеція, Вірменія, Андорра, Швейцарія, Туреччина, Ізраїль, Болгарія, Ісландія, Македонія, Румунія, Фінляндія, Португалія, Мальта, Боснія та Герцеговина.

У другому півфіналі, який відбудеться 14 травня, учасники виступатимуть у такому порядку: Хорватія, Ірландія, Латвія, Сербія, Польща, Норвегія, Кіпр, Словаччина, Данія, Словенія, Угорщина, Азербайджан, Греція, Литва, Молдова, Албанія, Україна, Естонія, Нідерланди.

Згідно з правилами конкурсу, автоматично у фінал потрапляють Росія, як переможець «Євробачення-2008», а також країни-засновники конкурсу – Франція, Німеччина, Іспанія та Велика Британія. Згідно з жеребкуванням, порядок виступу країн у фіналі такий: Франція – третя, Росія – десята, Німеччина – сімнадцята, Велика Британія – двадцять третя, Іспанія – двадцять п`ята. Порядок виступу інших країн визначиться після півфіналів.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео