14 Окт 2017, 07:38

Ретроспектива тижня, або Практичні поради з селфі у соціальному дзеркалі

Як побачив, прожив та відчув цей тиждень Олександр Яценко, Chief Digital Officer Dentsu Aegis Network Ukraine

Яким персональним #дістало за ці сім днів поділився Олександр Яценко, чому він посилає всіх до Бучі, і на що йому відкрив очі селф-маркетинг — читайте у щотижневій екзистенційній рубриці #MMRetro.

Marketing Media Review
Печатное издание MMR — лучший офлайн-канал украинского маркетолога. Обновленный сайт MMR.ua — быстрорастущий проект с исключительной аудиторией профессионалов

Відкриття тижня

Тиждень почався з роботи над «домашкою» по навчанню селф-маркетингу та опитування друзів, колег і просто знайомих по трьом питанням: 

1.Три слова-асоціації зі мною. 

2.Які мої три найсильніші сторони? 

3.Що у мене виходить гірше? 

Сказати, що вправа була корисною — нічого не сказати 🙂 Купа інсайтів, чудова можливість глянути на себе у соціальне дзеркало. Дуже рекомендую кожному.

Враження тижня

Вперше вибрались на запрошення друзів до парку у Бучі. Був приємно вражений та отримав велике задоволення від прогулянки на свіжому повітрі чудове місце для проведення часу за містом — тихо, гарно, неподалік.

Подивитись

«Той, хто біжить по лезу 2049» став відкриттям. Якщо не бачили перший фільм 1982 року, то слід глянути перед походом до кінотеатру. Атмосфера, саундтрек, світ майбутнього — на одному подиху, суцільне WOW! Дивитись у форматі IMAX для повного занурення.

Послухати

На тижні потягнуло на старе та добре — на вухо напав альбом ТНМК «Нєформат» 2001 року з його бомбезними скітами. Настрій після прослуховування гарантовано летить догори.

Почитати

Книга «Країна стартапів», Ден Сенор та Сол Сінґер.
Про ідеї та їх втілення, формування екосистеми інновацій в країні на прикладі Ізраїлю.
Якщо ще не встигли почитати, видання вийшло навесні в українському перекладі.

Куди сходити

«Остання барикада». Чудовий заклад у самісінькому центрі міста під Лядськими воротами на Майдані з живою музикою щовечора, смачною українською кухнею та приємними сюрпризами.
Must visit, особливо якщо хочете потішити друзів, що приїхали до Києва із закордону.

Читайте: імена, паролі, явки, книги, фільми і враження за минулий тиждень від Наді Перевізник, PR-спеціаліста та співвласниці PR Bar.

Скріншот екрану

(щось я загрався на тижні).

Що дістало

Остання гра збірної з хорватами та український футбол в цілому, де одночасно замішані політика, слава, великі гроші, корупція, історія, злість, радість, зради та перемоги. Дуже хочеться, щоб наш футбол був все ж більше про спорт і менше про все те інше. А поки #дістало.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео