Деколи треба послати все до чортиків
08 Окт 2017, 09:48
PR

Деколи треба послати все до чортиків

Імена, паролі, явки, книги, фільми і враження за минулий тиждень від Наді Перевізник, PR-спеціаліста та співвласниці PR Bar

Більшість знає мене як PR-спеціаліста крутих проектів, а також співвласницю PR Bar. Але оскільки мені скоро виповниться 33 роки, той самий «досконалий вік», як кажуть в християнстві, природньо маю переоцінку не лише цінностей, а й життєвих пріоритетів. Зараз мене цікавлять інновації, наука й медіа. Ціле десятиліття роботи в піарі з людьми й власна справа багато чому навчили, тепер пакую цей багаж і готуюся до нових витків і проектів.

Надя Перевизнык
Специалист по коммуникациям (маркетинг, реклама, пиар), соосновательница PR Bar

Відкриття тижня

Фраза: більше думати, менше реагувати. Вона народжена шаленою кількістю івентів й зустрічей, які треба було відвідувати. Таке враження, що організатори бізнес-форумів перестали зважати на накладки дат — в один день може бути дві події, як то приїзд Возняка і фінал міжнародного конкурсу стартапів Falling Walls в Україні, а зверху ще міжародний барно-бізнесовий BAROMETR.
Але потім я зупинилась і відмінила половину, думаючи про головне — своє «головне». Тобто перестала реагувати на суєтні запити. Ілюструю Pawel Kuczynski.

Враження тижня

Ілья Ларус — литовець, венчурний капіталіст, що створив успішну проривну кампанію GetJar, жив у Долині. А зараз повернувся до Литви й намагається в ЄС створити схожу екосистему. Дає велику картинку з висоти пташиного польоту на інновації, як на них впливають основні гравці — корпорації, державні регулятори, наука й університети. Він часто приїжджає до України, в кінці минулого тижня був на події, де Стів Возняк був хедлайнером — Oleron Forum. 

Сам Возняк говорив щиро, втомлено, і без зайвого пафосу. Радив йти за своїми ідеями, не за баблом, за серцем. У нього була хороша цитата: «Щастя в бізнесі = Усмішки — Нахмурене обличчя», варто українцям взяти на замітку, їй Богу. 

Також сподобалася думка Возняка про те, що нам не варто боятися штучного інтелекту, бо найдосконаліша техніка поки не може створити мозок. Хоча він каже, що знає групи інженерів по усьому світу, які над цим працюють, і на розробку в них йде 9 місяців 🙂

Знання

Якщо вам намагаються навіяти думку, що ви гірше — значить вас почали боятися. Нехай ваша перевага додасть вам спокійної впевненості

Що почитати

У кінці літа мені потрапила книга Барбари Шер «Про що мріяти». Це просто унікальна психотерапія! Якщо слідувати завданням авторки і робити вправи — то відкриваєш найпотаємніші мрії в куточках серця й готуєшся до їх реалізації. Також вона відома концепцією «дайверів» і «сканерів» — тих хто все життя ґрунтовні в чомусь одному й тих, кому цікаво багато сфер. Останніх все більше, й часто вони страждають від пресингу старих парадигм, а не треба, бо можна все — тільки поетапно. Й за таким підходом майбутнє, про що інша книга «Ефект Медичі» Франса Йохансона.

Головні мобільні додатки

Я практикую медіааскетизм: давно вимкненні нотіфікейшини з усіх програм і месенджерів, заходжу в них, коли мені потрібно. На другому екрані в мене стоять погруповані аппки — аби я не бачила їх червоних повідомлень про оновлення. Це мій рецепт бути ефективною в комунікаціях: коли ти в інфопотоках і працюєш зі смислами — їх треба обмежувати, так я зберігаю чистий розум і свіжі думки.

Що подивитися

Я багато дивлюся якісного кіно, не серіалів. Один з кращих фільмів сезону — «Учень» Серєбренікова. Вдало показано зародження релігійного радикалізму й кошмарне переродження нереалізованої гомосексуальної ідентичності. Сильно й важливо в часи духовних скрєп північного сусіда. 

Також люблю ілюстрацію. Періодично вештаюсь на Вehance у пошуках некомерційного мистецтва, люблю соцкритичні роботи, стріт-арт. Як ви бачили вище — мене вразив сучасний польський ілюстратор Pawel Kuczynski — у нього дуже сильні інсайти про Facebook. 

Що послухати — композиція, група, артист, радіо, аудіокнига

Зараз багато слухаю … поп-музики, ага. Лаунж на фоні роботи за монітором набрид, як і снобізм. Мене вразило, наскільки кліпи є дзеркалом сучасного капіталістичного суспільства, мініфільмами. Попри те, що там багато культу споживацтва і сексизму, мені як комунікатору вони цікаві з точки зору соціології та психології. Також там є тренди, наприклад свіжий кліп Pink відображає суспільні протести. 

Нові кліпи Taylor Swift і Katty Perry про типажі й виворітку світського життя.

Що вивчити чи чого навчитися

Мімалізму. Так, не зважаючи на шоу-біз-кліпи вище) Це не про відмову від покупок, а за усвідомлене споживацтво. Бо багатий — не той, у кого багато речей, а той кому достатньо. І так, я багачка)

Що відвідати

Йти треба туди, де ви не буваєте. Додавати життю нових спецій) Працювали головою — займіться тілом. Фізично моталися — побудьте дома у затишку. Є різні сценарії проведення вихідних — просто обирайте потрібний протилежно до динаміки робочого тижня.

Що дістало за минулий тиждень

Своя прокрастинація щодо дійсно важливих справ — не робочих. Але деколи треба послати все до чортиків і дозволити собі це!

Расскажите друзьям про новость