26 Авг 2009, 08:53

Реконструкцію «Олімпійського» цілодобово транслюватимуть в інтернеті

Перебіг реконструкції стадіону «Олімпійський» транслюватимуть в режимі онлайн. Проект розробила і втілила в життя за власні кошти компанія «Українські новітні телекомунікації»

Реконструкцію «Олімпійського» цілодобово транслюватимуть в інтернеті

Перебіг реконструкції стадіону «Олімпійський» транслюватимуть в режимі онлайн. Проект розробила і втілила в життя за власні кошти компанія «Українські новітні телекомунікації» (TM UNTC). Про це на прес-конференції в «Українських новинах» повідомив міністр у справах сім'ї, молоді та спорту Юрій Павленко, пише "Телекритика".

«Це ще один шлях постійного громадського контролю, коли кожен, хто цього бажає, в Україні та поза її межами зможе цілодобово, в режимі реального часу через інтернет-сайти слідкувати за роботами на НСК "Олімпійський". Тепер ніхто не зможе необґрунтовано звинувачувати нас в бездіяльності чи розкраданні коштів», — наголосив пан Павленко.

За ремонтними роботами на спортивному комплексі можна буде спостерігати цілодобово завдяки чотирьом камерам, які зніматимуть «Олімпійський» з різних ракурсів. Сайт витримуватиме до 500 одночасних відвідувань, в майбутньому розробники планують підняти цю планку вдвічі. Посилання на відеотрансляцію вже розмістили на сайтах «Українформу» та Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту.

За словами Юрія Павленка, така онлайн-трансляція державі нічого не коштувала, усі витрати взяла на себе компанія UNTC. За словами її генерального директора Олександр Заведей, проект обійшовся компанії у більше ніж 25 тисяч гривень.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео