21 Июл 2021, 15:00

Профілі Snapchat отримали новий вид завдяки 3D Bitmoji

Приєднуючись до оновленого функціоналу, снепчатери зможуть бачити своє 3D зображення в своєму профілі і в профілях друзів. Додаток надає нову можливість для самовираження користувачів в Snapchat.

Разом з 200+ млн чоловік, які щодня використовують Bitmoji, користувачі Snapchat незабаром зможуть вибирати більше 1200 комбінацій поз тіла, міміки, жестів і фону для подальшої персоналізації свого аккаунта. Від знаків світу і молитовних рук до мальовничих пляжів і модних фонів з принтами тварин — користувачі Snapchat тепер можуть підбирати 3D-Bitmoji під будь-який настрій.

Використовуючи 3D-можливості якості Pixar, користувачі Snapchat можуть поліпшити деталі свого кастомізованого аватару — від текстур одягу і унікальних прикрас улюблених fashion брендів до блиску на сережках снепчатера.

У новому профілі також будуть представлені:

  • розширене меню Snapcode для легкого доступу до профілю;
  • нові CTA для Bitmoji і можливості редагування, такі як швидка зміна вбрання і зачіски;
  • загальний доступ до профілю — користувачі Snapchat отримають можливість ділитися кастомізованими 3D Bitmoji зі своїми друзями як в Snapchat, так і за його межами.

Оскільки Bitmoji робить значний крок в області 3D-технологій і персоналізованого дизайну, нова функція Snapchat є лише початком ширшого 3D-roadmap-у компанії.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео