23 Май 2007, 09:05

Працівники ТРК «Київ» чіпляються за місця

Працівники ТРК «Київ» чіпляються за місця

За два місяці, що минули відтоді, як ТРК «Київ» очолив Дмитро Харитонов, канал покинули вже близько 40 працівників. Як повідомляє джерело «ТК» на каналі, там запроваджено новий штатний розклад, за яким протягом двох місяців повинні звільнити ще кількадесят працівників. Усім їм запропоновано звільнитися за згодою сторін, якщо ж людина відмовляється – їй погрожують звільненням за невідповідність займаній посаді. При цьому працівникам дають шанс «показати себе» протягом деякого часу — тоді їм можуть запропонувати залишитись у новій команді.

Незадоволені деякі працівники й «Положенням про конфіденційність», запровадженим виконувачем обов’язків директора Дмитром Харитоновим, щойно він очолив канал. Згідно з цим документом, майже вся інформація про діяльність каналу «Київ» є конфіденційною. Навіть звільнившись, працівники не мають права нічого розповідати про канал протягом трьох років.

Як уже повідомлялося, на каналі «Київ» закрито чимало авторських проектів. Через це розмір зарплатні деяких творчих працівників скоротився у чотири рази (наприклад, з 2000 до 500 гривень). На думку джерела «ТК», незабаром у ТРК «Київ» можуть початися проблеми із заповненням сітки мовлення, значну частину якої зараз займають фільми. Кіно було закуплене з розрахунком на весь 2007 рік, а з теперішніми темпами його вистачить на один-два місяці. Новий тендер на купівлю фільмів, який триває близько двох місяців, керівництво каналу не оголошує.

Ті, хто вже покинув ТРК «Київ», вважають найгіршим у цій ситуації те, що деякі працівники досі сподіваються на «доброго царя» – міського голову Черновецького. Наприклад, коли Леонід Михайлович 18 травня завітав на канал, аби взяти участь у програмі «Година з мером», група ображених працівників узяла його в облогу, аби пожалітися на невиплату грошей та скорочення. Мер пообіцяв, що заборгованість виплатять, а скорочень не буде, але жодних офіційних розпоряджень після цього видано не було. Навпаки, 21 травня Дмитро Харитонов разом із керівником неформального медіахолдингу, радником мера Казбеком Бектурсуновим провели зі співробітниками каналу «Київ» індивідуальні співбесіди, що стосувалися можливого звільнення.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео