12 Сен 2008, 08:42

«Посольство Боже» готує позов на Національну телекомпанію України

Церква «Посольство Боже» готує позов до суду на Національну телекомпанію України, в ефірі якої був продемонстрований викривальний сюжет про представників цієї конфесії

«Посольство Боже» готує позов на Національну телекомпанію України

Церква «Посольство Боже» готує позов до суду на Національну телекомпанію України, в ефірі якої у програмі «Попередження» (виробництво продюсерського центру «Закрита Зона», ведучий Микола Вересень) був продемонстрований викривальний сюжет про представників цієї конфесії.
 
Про це йдеться у репортажі про богослужіння голови церкви – пастора Сандея Аделаджі – опублікованому на офіційному сайті «Посольства Божого».
 
«Ми розуміємо, що молодь повинна йти до ЗМІ, популяризувати Бога і цінності Царства. Троє з нас уже працюють у ЗМІ, ще троє – вчаться. Після виходу в ефір на каналі УТ-1 (стара назва Першого каналу, — ред.) скандальної, наклепницької програми про «Посольство Боже» тема ЗМІ особливо злободенна», — зазначено в повідомленні. Сандей Аделаджа благословив «усіх, хто відчуває поклик до журналістики, спинити потік брехні», і повідомив, що церква готується подати до суду на Перший канал і вимагатиме відновлення істини та компенсації. «Ми збираємо колегію юристів, і якщо хтось хоче допомогти і готовий відстоювати честь церкви, запрошуємо стати частиною цієї команди», — сказав Сандей Аделаджа.
 
Після виходу в ефір програми «Попередження» з розслідуванням діяльності церкви «Посольство Боже», до парафіян якої належить Леонід Черновецький та частина заступників міського голови Києва, віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко звернувся до Генеральної Прокуратури з проханням перевірити діяльність цієї релігійної організації.
 
Запис програми «Попередження», присвяченої «Посольству Божому», можна побачити тут.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео