17 Май 2007, 12:23

«Плюсы» прыгают в интернет

«Плюсы» прыгают в интернет

Телеканал «1+1 International» розпочав ефірне мовлення в Інтернеті на платформі JumpTV: йдеться про дистрибуцію контенту  «1+1 International» у світовій електронній мережі Internet через сайт JumpTV.com.

Відтепер всі українці, які живуть за кордоном та всі кого цікавить українське телебачення, можуть стати постійними глядачами телеканалу «1+1 International» (міжнародна версія каналу „1+1”) в режимі реального часу. Найближчим часом програми «1+1 International» будуть пропонуватися у пакеті з іншими українськими телеканалами.

Андрій Шеховцов, виконавчий директор телеканалу «1+1 International»:
«Вихід «1+1 International» на платформі Jump TV відкриває нові перспективи розвитку та широкі можливості, адже надає каналу доступ до мільйонів українців у всьому світі,. Ми постійно підтримуємо зворотній зв’язок з  глядачами «1+1 International»  — нашими співвітчизниками, які живуть або працюють у різних країнах світу, і розуміємо, наскільки важливо для них спостерігати за подіями, що відбуваються в країні. Інформаційні програми на „1+1
International” (ТСН, Сніданок з 1+1), авторські програми („Без табу”, „Чорним по білому”) та ток-шоу („Я Так Думаю”, „Епіцентр”) для наших глядачів вже давно стали популярними джерелами інформації про українське життя. Особливо актуальним це є сьогодні, коли Україна проходить чергові випробування на шляху відстоювання демократичних принципів розбудови держави”.
 

Калейл Ісаза Тузман, президент компанії JumpTV International:
«програми телеканалу „1+1”, які виходять і в його міжнародній версії – в ефірі «1+1 International» — є дуже популярними в Україні, про що свідчать рейтинги та доля аудиторії  „1+1” в цілому по Україні протягом останніх декількох років. Ми переконані, що партнерство з каналом «1+1 International» дасть нам можливість якісно покращити нашу пропозицію щодо українського мовлення. Та кількість наших абонентів  зростатиме і надалі”.

Марк Дейвід
, виконавчий директор Jump TV International:
 «Наше співробітництво з «1+1 International» є дуже перспективним і для телеканалу „1+1”, і для українського телебачення загалом, адже для нього відкривається аудиторія всього світу, а контент каналу відтепер буде постачатися через Інтернет у відповідності із динамічним та мобільним  стилем життя сучасної людини ХХІ століття. Трансляція «1+1 International» в Інтернет дасть можливість абонентам Jump TV не втрачати зв’язок з родичами та постійно бути в курсі того, що відбувається на батьківщині”. 

Jump TV – одна з провідних у світі компаній, яка здійснює мовлення національних телеканалів в режимі реального часу у всесвітній електронній мережі Internet: понад 250 каналів з більш ніж 70 країн світу.
Jump TV International пропонує своїм абонентам, перш за все, випуски новин, спорт та розважальний контент. Абонентами JumpTV є представники більш ніж 100 країн світу, які дивляться канали в он-лайн мережі JumpTV на домашніх ПК, ноутбуках, телевізорах, оснащених доступом в Інтернет, та мобільних телефонах.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео