02 Сен 2008, 07:47

Перший національний покаже «Легенд України»

1 вересня на Першому національному стартува мультиплікаційний серіал «Легенди України» виробництва телекомпанії «Арт-відео»

Перший національний покаже «Легенд України»

1 вересня на Першому національному стартува мультиплікаційний серіал «Легенди України» виробництва телекомпанії «Арт-відео». Серіал транслюватиметься з понеділка по п’ятницю у вечерньому ефірі. (5-хвилинні серії).
 
Проект являє собою поєднання поєднанні техніки класичної 2D-анімації та анімації персонажів, створених у  3D. Продюсер проекту – Зоряна Занюк.
 
«Головний герой серіалу  — футбольний фан, хлопчик Нік, який подорожує зі своїм приятелем  — футбольним м’ячем Шевою. Поява головного персонажа-хлопчика не випадкова. Підліток – футболіст стане своєрідним талісманом майбутнього чемпіонату «Євро – 2012». Разом із головним героєм глядачі пізнають захоплюючі легенди України. Перед ними постануть легенди заснування кожного обласного центру нашої держави. Окрім цього, у серіал увійдуть розповіді про села та селища, легенди етнічних та історичних регіонів України, храмів та монастирів, фортець та замків, народних ремесел та промислів, звичаїв та свят»,  — повідомляє прес-служба «Арт-відео», яка виробляє серіал на замовлення Національної телекомпанії України. У рамках проекту передбачений конкурс на знання українських легенд, а найкращі малюнки глядачів, яку братимуть участь у конкурсі, будуть показані в ефірі.
 
Анімаційна студія телекомпанії «Арт-відео» створена 2005 року. Виробляє анімаційні серіали «Пригоди Кота Викрутаса» і «Казковий патруль» на замовлення телеканалу ТЕТ. У процесі створення та у планах – мультсеріали «Історія України у постатях» та «Замки України».Расскажите друзьям про новость

Новое видео