08 Апр 2009, 08:09

Переможці тендеру на відшкодування вкладів ліквідованих банків

Фонд гарантування вкладів доручить 8-ом банкам-агентам виплачувати відшкодування депозитів вкладникам ліквідованих банків

Переможці тендеру на відшкодування вкладів ліквідованих банків

Фонд гарантування вкладів доручить  8-ом банкам-агентам виплачувати відшкодування депозитів вкладникам ліквідованих банків, повідомляє прес-служба «Ерсте Банк».
 
За результатами тендеру, Фонд гарантування вкладів обрав банками-агентами  «Ерсте Банк», «Брокбізнесбанк», «Правекс-Банк», «ПриватБанк», «Райффайзен Банк Аваль», «Сведбанк», «Укрсоцбанк» і банк «Хрещатик».
 
Головними критеріями відбору банків-агентів були наявність банківської мережі, можливість виплати відшкодувань за зверненням вкладників у будь-якому відділенні банку, а також належність банку до групи найкрупніших та крупних банків (1 та 2 група за розмірами активів).


Процедура відшкодування регулюється відповідним «Положенням про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами фізичних осіб». Згідно Положення банк зараховує перераховані Фондом кошти і на другий робочий день організовує виплати гарантованих сум, зокрема через свої філії та відділення. Відшкодовуватися будуть депозити, включаючи відсотки, але не більше 150 000 грн. за вкладом в кожному з ліквідованих банків.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео