12 Дек 2008, 11:15

НТКУ відкрила корпункт у Варшаві

10 грудня 2008 року в.о. президента НТКУ Василь Ілащук відвідав Польщу. Ціллю робочої поїздки стало відкриття корпункту у Варшаві.

НТКУ відкрила корпункт у Варшаві

10 грудня 2008 року в.о. президента НТКУ Василь Ілащук відвідав Польщу. Ціллю робочої поїздки стало відкриття корпункту у Варшаві. "Об’єм інформації, необхідний для всебічного висвітлення важливих подій, які відбуваються в державі та за її межами, має бути більшим" — йдеться в повідомленні. Саме тому керівництво НТКУ прийняло рішення щодо розширення кореспондентської мережі за межами України.


Як розповів після повернення з Варшави в.о. президента НТКУ Василь Ілащук: «10 грудня кореспондентський пункт Національної телекомпанії України у Варшаві було відкрито урочисто. Він офіційно працює вже протягом місяця. Зараз ми підписали офіційну угоду з польським телебаченням про оренду приміщення і довгострокову угоду про співпрацю по висвітленню підготовчого процесу Євро — 2012. Тетяна Серветник є власним кореспондентом НТКУ в Польщі.

 

Це є перший кореспондентський пункт, який відкрила Національна телекомпанія України за кордоном. Польща обрана не випадково, адже, зараз нас об’єднують спортивно-футбольні події 2012 року.

 

Окрім того, другий кореспондентський пункт, який вже так само працює в Брюсселі буде урочисто відкрито в найближчі два тижні. Національна телекомпанія планує відкрити ще низку кореспондентських пунктах в стратегічно важливих світових містах».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео