12 Авг 2009, 08:43

НТКУ шукає ведучого для дитячого «Євробачення»

Національна телекомпанія України презентувала логотип Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» та оголосила про конкурс на ведучих

НТКУ шукає ведучого для дитячого «Євробачення»

Національна телекомпанія України презентувала логотип Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення» та оголосила про конкурс на ведучих цього шоу, повідомляє "Телекритика ". Про це сьогодні під час презентації повідомив виконавчий продюсер конкурсу Руслан Ткаченко.

За його словам, в основу графічного оформлення конкурсу, зокрема логотипу, взято роботи української народної художниці Марії Приймаченко. Емблемою конкурсу стане так зване дерево життя, один із елементів роботи художниці «Соняшник життя». Епіграфом пісенного конкурсу стануть слова самої Марії Приймаченко: «Роблю сонячні квіти, тому що людей люблю, творю на радість, на щастя людям, щоби всі народи один одного любили, щоб жили вони, як квіти — по всій землі». Основою для легенди конкурсу послужили стародавні уявлення про те, як з'явився світ, світло, музика та колір.

Як повідомив Руслан Ткаченко, фестиваль фінансуватиметься державним та спонсорським коштом. Хто саме стане спонсором «Євробачення», а також яким буде бюджет проекту, наразі не розголошують, але пан Ткаченко зазначив: «Ми отримали усну підтримку від президента та прем'єр-міністра, тому я думаю, що з фінансуванням проблем не буде».

Окрім цього, Перший національний, за словами керівника управління зв'язків із громадськістю Юлії Савостіної, відкриває конкурс ведучих для Дитячого пісенного конкурсу.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео