24 Дек 2019, 07:43

На вулиці Києва з‘явився соціальний проєкт про повагу

На Подолі (вул. Сагайдачного, 33) з'явилася міська інсталяція та вітрина про повагу під назвою: «Повага до людини = Повага до країни».  Ця інсталяція — тихий протест від One Philosophy Group Of Companies у час світових і суспільних змін. За допомогою транспарантів у «сніговій кучугурі» ініціатори вирішили нагадати всім про повагу, без якої неможливо зберегти цей мінливий світ і зробити його кращим та гармонійним.

Вітатись одне з одним, дякувати і вибачатись, поважати право кожного бути інакшим, не свердлити стіни у вихідні і нормально паркувати свою автівку, щоб вона не заважала пішоходам. Все це — невіддільні складники щоденного прояву поваги до людини. Без поваги до кожної окремої людини ми ніколи не отримаємо поваги до цілої країни.

Тут можна доторкнутися до «снігової кучугури» й порефлексувати про повагу, присісти і зробити класні фото напереродні святкових днів.

Автори проєкту — компанія Solutions for People (One Philosophy Group of Companies) — також наголошують, що цей проєкт є прикладом змістовного тапривітного #простірповаги, який ілюструє взаємодію міста з людиною.

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео