01 Фев 2021, 17:41

Музей науки Малої академії наук поновив роботу

Велосипед з квадратними колесами, привезений з Нью-Йорка,  двометрова голограма та 60-кілограмовий кристал, скляна стеля, що змінює колір, коли відвідувачі вводять на планшетах правильні відповіді на питання зі сфери науки, роборука і ще понад 120 інтерактивних експонатів чекають на відвідувачів! 

Головне правило Музею науки: заборонено НЕ торкатися! 

Музей розділений на сім зон. 

Зона «Дивна матерія» присвячена матеріалознавству: тут можна спробувати розбити загартоване скло кулею для боулінгу, створити мікрочип з піску та  дослідити рельєфи в інтерактивній пісочниці.

У зоні «Акустика» все про звук та його природу. Тут відвідувачі можуть побачити свій голос і перевірити його на гучність

Дізнатися більше про людський організм можна у зоні «Людина»: подивитися крізь окуляри, що перевертають зір, пограти із зоровими ілюзіями, дізнатися про дію гормонів на людський організм, спробувати відчути час та багато іншого. 

Побувати всередині калейдоскопа, побачити, як зникає рука та дізнатися, як виникає веселка можна в зоні «Оптика». 

Окремі експозиції – зона «Великі винаходи», «Астрономія» та «Українські вчені». 

Окрім того, у Музеї діють спеціальні програми для дітей різного віку.

Програма для учнів 1-4 класів передбачає знайомство з наукою через казку «Аліса в Задзеркаллі». Діти дізнаються, що таке симетрія, як працює зорова ілюзія, як створюється анімація. 

Для більш старших проводяться заняття за методикою CLIL: вивчення анлійської мови та опанування певної науки через майстер-класи.

Вартість квитків:

Стандартний квиток — 100 гривень (знижка 15% за умови розрахунку карткою Visa. 

Для шкільних груп від 10 дітей —  50 гривень. Вхід для вчителя, що супроводжує групу, безоплатний.

Групові програми з майстер-класами – від 3000 гривень/група. 

Продаж квитків на сайті (рекомендуємо купувати квиток на зручний час онлайн)

Графік роботи:

Вівторок-неділя, 10.00-20.00

Понеділок – вихідний

Локація:

Метро «Виставковий центр»

Павільйон №23, ВДНГ

Безпека відвідувачів

Щодня вранці відбувається повна дезінфекція простору, що дві години – обробка експонатів. У просторі достатня кількість антисептиків та антисептичних засобів. Кожному відвідувачу вимірюється температура. Вхід і перебування на території – лише в захисних масках. Одночасно на території Музею може перебувати до 100 відвідувачів.

Музей науки Малої академії наук – це перший державний музей, де зібрані наукові експонати з усього світу. Був відкритий у жовтні 2020 року. За перший тиждень роботи до Музею завітали більше 5 тисяч відвідувачів. Основна місія Музею – стати місцем, з якого починається шлях дитини в дивовижний світ науки. 

Мала академія наук планує відкривати Музеї науки в різних містах України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео