11 Июн 2009, 09:16

MTV розробив логотип для MTV Europe Music Awards

MTV Networks International оприлюднило логотип цьогорічної церемонії, яка відбудеться 5 листопада одночасно в приміщенні «Арени O2» та навпроти Бранденбурзької Вежі, що у Берліні

MTV розробив логотип для MTV Europe Music Awards

Уже розпочався зворотній відлік до старту музичного івенту живої музики  — MTV Europe Music Awards. MTV Networks International оприлюднило логотип цьогорічної церемонії, яка відбудеться 5 листопада одночасно в приміщенні «Арени O2» та навпроти Бранденбурзької Вежі, що у Берліні.
 
Ідея дизайну цьогорічного логотипу навіяна історичним моментом, коли Східний та Західний Берлін нарешті об’єдналися у 1989 році. Логотип розробляла Студія Дизайну MTV, що знаходиться в Мілані та відображає всеосяжність церемонії у межах телебачення, Інтернет та мобільного зв’язку. 

«Важливий момент церемонії MTV Europe Music Awards — можливість бути частиною святкування двадцятої річниці Падіння Берлінської стіни», — зауважує Антоніо Кампо Далл’Орто, виконавчий віцепрезидент, керівник MTV South. – «Падіння Берлінської стіни стало важливим кроком до свободи та вираження індивідуальності для людей усього світу. Ми віримо, що музика має таку ж неймовірну силу руйнувати бар’єри та об’єднувати людей, не зважаючи на їхні культурні й етнічні походження».

Вже вчетверте місцем проведення церемонії є Німеччина, саме у Берліні у 1994 році відбулася прем’єра «MTV Europe Music Awards». «Арена О2» розрахована на 17 000 місць, є багатофункціональною та однією з найсучасніших арен у світі.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео