21 Мар 2008, 09:09

Луценко дає бій рекламі проституції

Луценко дає бій рекламі проституції

Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко попереджає рекламістів інтимних послуг про неприємності та обіцяє “загнати проституцію у підпілля”. Про це Ю.ЛУЦЕНКО заявив в інтерв’ю, оприлюдненому сьогодні у газеті “Україна молода” (№ 54 від 21 березня 2008 року).

 

“Хвилює суспільство і питання з порнографією чи проституцією. Розумію, що перемогти це явище неможливо. Але миритися з відкритою рекламою платних сексуальних послуг у ЗМІ, Інтернеті, на бігбордах і телебаченні не маю права. Що маю робити? Моя позиція проста: я хочу, аби проституція була загнана в підпілля й не хизувалася своєю безкарністю. Для цього міліція знає, що робити. В цьому випадку не розкриватиму наших оперативних можливостей, але всі, хто зловживатиме відкритою рекламою інтимних послуг, дуже скоро матиме неприємності. Ми їх однозначно заженемо в підпілля. Щодо дитячої порнографії та проституції — будемо діяти ще жорсткіше”, — сказав Ю.ЛУЦЕНКО.

 

Міністр також повідомив, що на Донеччині звільнено з посад низку керівників міліції за спроби приховати злочин серійного педофіла. “Не реєстрували заяви потерпілих, відмовляли, робили вигляд, що це випадковість, не помічаючи один і той самий почерк — маніяк ґвалтував дітей, вколюючи їм медичний препарат. Почали тотально відпрацьовувати Донеччину в пошуках цього негідника, і виявляється, що вся область просякнута педофілією! Виявили кубла педофілів у дитячих інтернатах, низку порностудій, порноклубів із неповнолітніми, зйомки в режимі он–лайн із дітьми, що імітують секс для іноземних замовників. Тому будемо посилювати відповідні служби і вживати превентивних заходів”, — пояснив він.Расскажите друзьям про новость

Новое видео