07 Дек 2021, 12:17

Лондонський Музей природознавства одягнув тиранозавра у різдвяний светр

У лондонському Музеї природознавства тиранозавра врятували від холоду, одягнувши його в екологічно різдвяний светр зроблений на замовлення.

Верх аніматронного динозавра, який був замовлений у British Christmas Jumpers, зайняв у команди 100 годин на створення, і він у 12 разів важчий за звичайний светр, повідомляє BBC.

Це светр із зеленими ялинками та силуетами, що зображують трицератопса, стегозавра, тиранозавра та диплодока.

Музей обрав British Christmas Jumpers для виконання цієї роботи, оскільки светри цієї марки виробляються прямо у Великобританії з використанням екологічно переробленої пряжі та пластикових пляшок.

Незважаючи на те, що фірма виготовляла трикотажні вироби для Будинку парламенту та Еда Ширана, директор Снахал Патель каже, що вбрання динозавра є її найбільш амбітним проектом.

Разом зі светром для динозавра музей підготував для свого магазину розміри, які можуть носити люди. Подібно до свого більшого аналога, ці трикотажні вироби є екологічно чистими, будучи виготовлені з 100% перероблених матеріалів (60% переробленої бавовни і 40% переробленого поліестеру). Поліестер, який використовується у верхньому одязі, також походить із локально перероблених пластикових пляшок.

100% доходів від продажу светрів для людей буде використано на підтримку експонатів музею, а також дослідження.

Карла Трежер, покупець і розробник продуктів для Музею природознавства, каже, що святкову виставку влаштували, щоб підняти настрій після важкого року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео