01 Июн 2020, 10:59

КМФР 2020 оголосив переможців

Відомі результати 21-го Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, який в цьому році проходив в рамках Ukrainian Creative Stories 2020. Гран-Прі фестивалю почесно отримує польський проект THE DEATH OF THE WARSAW PALM агентства Syrena Communications. 

Конкурсанти змагались в 12 категоріях та більш ніж 120 підкатегоріях, а саме: Film, Film Craft, Print & Publishing, Out Of Home, Radio & Audio, Design & Branding, Digital & Mobile, Advertising Campaigns, Media, Branded Content & Visual Storytelling, Industry Categories та Marketing Innovations. 

Найкращим агентством фестивалю визнано Postmen.

ISD Group​ стало найкращим креативним комунікаційним агентством.

Best Friends Film та Strumer Production визнані найкращими креативними продакшн агентствами.

Нагороду PRIME Group «За сміливість» отримало агентство Postmen за культурний проект з популяризації українського мистецтва «Мистецтво хоче знайомитись».

Роботи учасників оцінювало 6 команд журі – 50 членів журі з 22 країн світу

З повними результатами КМФР 2020 можна ознайомитися на сайті фестивалю.

Відмінність КМФР від інших, у тому числі міжнародних фестивалів реклами – це видимий результат. На фестивалі результатами є не тільки перелік переможців, результати фестивалю є для кожного – для кожної конкурсної роботи. Даний підхід дозволяє кожному учаснику фестивалю зрозуміти на скільки далеко робота була від перемоги та у якому напрямку варто рухатись для самовдосконалення.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео