18 Дек 2008, 09:33

«Картель» припиняє випуск журналу «Гастрономъ» в Україні

Видавнича група «Картель» припиняє випуск кулінарного журналу «ГастрономЪ», який видавався за ліцензією російського ВД «Боннієр Паблікейшенз»

«Картель» припиняє випуск журналу «Гастрономъ» в Україні

Видавнича група «Картель» припиняє випуск кулінарного журналу «ГастрономЪ», який видавався за ліцензією російського ВД «Боннієр Паблікейшенз».
 
Як повідомляє прес-служба ВГ «Картель», «Боннієр Паблікейшенз» не погодився на пропозицію групи щодо оптимізації витрат на виробництва журналу та прийняв рішення про відкликання ліцензії.
 
«Ми звернулись до видавничого дому «Боннієр Паблікейшенз» із пропозицією про зміни в журналі та зниження його собівартості. За нашими розрахунками, зниження витрат на поліграфію давало можливість зберегти журнал у звичній для читачів ціновій категорії. На жаль, наша пропозиція не знайшла підтримки в Росії», — цитує прес-служба голову правління ВГ «Картель» Олександра Антонця.
 
«Картель» заявляє, що бере на себе всі зобов’язання журналу «Гастрономъ» перед читачами та рекламодавцями. Передплатникам буде надана можливість замінити журнал будь-яким іншим глянцевим виданням групи. Рекламодавцям запропонують розмістити рекламу в інших виданнях. Скорочення штату у зв’язку з закриттям проекту не планується.
 
За словами заступника голови правління ВГ «Картель» Ольги Лебедєвої, ніша, яку займав «Гастрономъ», залишається для компанії цікавою, тож «Картель» розглядає можливість запуску нового продукту з цієї тематики восени 2009 року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео