28 Авг 2007, 08:30

Канал «Україна» покаже матчі Ліги Чемпіонів за новою концепцією

Канал «Україна» покаже матчі Ліги Чемпіонів за новою концепцією

Канал «Україна» та НВО «Поверхность», офіційний володар прав на телетрансляції ігор Ліги Чемпіонів УЄФА в Україні, підписали контракт на показ матчів Ліги Чемпіонів сезону 2007/2008. 

Телеглядачеві, повідомляє прес-служба «України», запропонують нову для українського телебачення концепцію показу Ліги Чемпіонів. За трансляцією гри у прямому ефірі йтиме проект «Ніч з Лігою Чемпіонів» за участю відомих в Україні експертів. Свою згоду взяти участь у проекті дали В’
ячеслав Грозний та Віктор Догадайло. Вестиме «Ніч» Олександр Денисов, продюсер та ведучий популярної програми «Футбольний вік-енд». По завершенні експертного огляду глядачі зможуть подивитися ще одну гру в запису. Також щонеділі канал транслюватиме тележурнал «Щоденник Ліги Чемпіонів». 

Коментуватимуть ігри Ліги Чемпіонів Володимир Маслаченко, Андрій Малиновський та Олександр Тингаєв. 

Для відповідності затвердженим УЄФА стандартам телепоказу матчів Ліги Чемпіонів канал «Україна» закупив у Італії пересувну телевізійну станцію, оснащену високоякісною оптикою та технологією Super slow-motion, що дозволяє покращити якість футбольної трансляції.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео