01 Июл 2009, 09:39

Кампанію телесеріала «Герої» нагородили на Promax/bda Worldwide

Телеканал наукової фантастики AXN SCI-FI отримав срібну винагороду на конкурсі Promax/bda Worldwide за маркетингову кампанію, присвячену запуску телесеріалу «Герої»

Кампанію телесеріала «Герої» нагородили на Promax/bda Worldwide

Телеканал наукової фантастики AXN SCI-FI отримав срібну винагороду на конкурсі Promax/bda Worldwide за маркетингову кампанію, присвячену запуску телесеріалу «Герої» в грудні 2008 року. Про це повідомляє прес-реліз телеканалу.
 
Телеканал був удостоєний винагороди в категорії Дистриб'ютор телевізійного контенту в номінації "Промо-кампанія" розважальної программи/фільму. Церемонія вручення найпрестижнішої премії в області телевізійного маркетингу, промоушну й дизайну Promax/bda прошла в Нью-Йорку з 16 по 19 червня.

Прем'єра першого і другого сезонів телесеріалу «Герої» відбулася на AXN SCI-FI в грудні 2008 року. На підтримку серіалу була організована маркетингова кампанія, в рамках якої телеканал окрім того транслював ексклюзивні сюжети із знімального майданчика і промо-ролики до серіалу, а також була організована розсилка авторських тематичних коміксів і прес-матеріалів для журналістів. Головними мотивами  промо-кампанії стали слоган «Воскресне нова ера», зображення сонячного затемнення, яким починається і закінчується перший сезон серіалу, а також комікс, який згідно з сюжетом серіалу передбачав майбутнє.

«Ми раді отримати цю винагороду за нашу кампанію в Росії, Україні і країнах СНД всього через рік після початку мовлення телеканалу», відзначив Сергій Плотников, генеральний директор Sony Pictures Television Networks в Росії й СНД «Наші креативна й маркетингова команди продовжують працювати над новими кампаніями на підтримку таких всесвітньо відомих серіалів як «Герої», «Залишитися в живих» і «Зоряна Брама». Це дозволить нам збільшити базу передплатників, яка на сьогоднішній день вже перевищує 2мільйона абонентів в Росії і країнах СНД».

 
Телеканал AXN SCI-FI, що належить до сімейства кабельних мереж Sony Pictures Television (SPT), є першим каналом в Росії, Україні й інших країнах СНД, повністю присвяченим фантастичним серіалам і фільмам. Він пропонує глядачам найсміливіші, незвичайні й захоплюючі передачі й фільми в жанрі фантастики, а також розважальні програми і програми про надприродні і незвичайні явища.

 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео