07 Июл 2009, 12:17

Кабмін знову хоче змін

У Верховній Раді України під № 4772 зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу"»

Кабмін знову хоче змін

6 липня у Верховній Раді України під № 4772 зареєстровано законопроект «Про внесення зміни до статті 21 Закону України "Про рекламу"» (щодо удосконалення законодавства стосовно контролю за рекламою лікарських засобів). Ініціатор змін — Кабінет Міністрів України.

Законопроект пропонує доповнити статтю 21 новим пунктом, який забороняє рекламу лікарських засобів, медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації без погодження змісту такої реклами із спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров'я. Передбачається, що це погодження або відмова в ньому має видаватися на безоплатній основі протягом одного місяця. Підставами відмови можуть бути невідповідність змісту реклами вимогам законодавства або недостовірність даних, що містяться у поданих документах.

У Кабміні вважають, що з прийняттям закону буде врегульовано процес узгодження інформації, яка розміщується у «лікарській» рекламі, та підвищено рівень захисту прав споживачів.

Нещодавно до статті 21 закону «Про рекламу» за ініціативою Кабміну вже вносилися зміни. 4 червня депутати ухвалили закон, який забороняв розповсюджувати рекламу виробів немедичного призначення, а 26 червня він був підписаний Президентом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео