10 Апр 2020, 17:20

Jaguar Land Rover запускає виробництво багаторазових захисних візорів на обличчя

Для боротьби із глобальною пандемією COVID-19 Jaguar Land Rover розпочинає виробництво 3D-друкованих захисних візорів.

Використовуючи експертизу автоматизованого проектування та дизайну, компанія виготовляє це обладнання для працівників Національної служби охорони здоров’я Англії (NHS).

Через національний дефіцит засобів індивідуального захисту для персоналу NHS, ключові працівники зазнали травм через користування незручним обладнанням чи роботу без захисного одягу. Для допомоги Уряду Великобританії у протистоянні пандемії, Jaguar Land Rover трансформувала операційну діяльність і розпочала виготовлення необхідного захисного обладнання.


Прототип першого багаторазового візора надрукували у Центрі створення сучасних продуктів у Гайдоні, де знаходиться одна з найпрогресивніших технологій 3D-друку в Європі. Дизайн розробили за допомогою консультації з командою медичних працівників, перед друком його схвалили у NHS.


Співпрацюючи з такими компаніями, як Pro2Pro в Телфорді, Jaguar Land Rover планує виробляти 5 000 візорів на тиждень для підрозділів NHS у Великобританії.


Виробничий процес запустили 31 березня в Уорвікширі, попередньо візори випробували разом із командою медпрацівників. Швидким прототипуванням інженери за тиждень розробили декілька ітерацій дизайну, і медперсонал долучився до вдосконалення.
Наразі інженери Центру розробки адитивних технологій, які виготовили візори, домовляються з постачальниками і партнерами про збільшення обсягу виробництва для масового вжитку. Jaguar Land Rover планує відкрити файли із дизайну візорів для розробників адитивних технологій та постачальників. Це допоможе розробити більше зихисних візорів у наступні тижні.


Кожен візор призначений для багаторазового використання, він легко знімається та дезінфікується перед наступним використанням. Багаторазовий вжиток допоможе уникнути майбутнього дефіциту продукту.


Прозорий щиток виготовляється із застосуванням хімічно стійкого полікарбонату, який обробляється багатошліфувальною машиною. Використані найсучасніші процеси лазерного спікання, струменевий синтез та моделювання пошарового наплавлення. Команда визначила оптимальну довжину візора, аби верхня частина була зручною для вдягання і тривалого використання. А надійний еластичний ремінь від компанії з Ковентрі Beacon Trimmings – міцно фіксує щиток, що є легкозамінним без ризику для здоров’я.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео