26 Мар 2019, 14:51

Instagram — соцмережа № 1 для українців у віці до 30 років.

11 млн українців вже користуються Instagram. За останній рік аудиторія соцмережі в Україні виросла на 50,7% — з 7,3 до 11 млн. Про це йдеться у дослідженні «Instagram в Україні» компанії PlusOne. 

Найактивніше Instagram в Україні користується молодь у віці до 30 років. Кількість українських інстаграмерів у цьому віці є більшою, за кількість користувачів Facebook.  

Instagram росте значно швидше, ніж Facebook. Якщо темпи росту української аудиторії Instagram збережуться, вже до кінця 2019 року ця соцмережа в Україні впритул наблизиться за обсягами аудиторії до Facebook.

Мобільний додаток Instagram у 2018 році був №1 в Україні за кількістю завантажень серед додатків соцмереж.

Україна займає 10 місце у світі за кількістю жінок, які користуються Instagram – 58,27% від загальної кількості українських Instagram-користувачів.

Найбільш активно Instagram користуються жителі Чернівців, Києва та обласних центрів заходу України. Найнижчі показники у Миколаєві, Чернігові та Запоріжжі.

8,5 мільйонів українських Instagram-користувачів заходять у соцмережу з пристроїв на операційній системі Android, а 2,6 мільйони – iOS.

Аналіз підготовлений на основі даних з рекламного кабінету Facebook, Google, Держстату, Factum Group, Digital 2019 reports from Hootsuite and We Are Social та Appannie.

 Нагадаємо, що в лютому 2019 року компанія PlusOne також підготувала дослідження про українську аудиторію соціальної мережі Facebook.  

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео