17 Дек 2008, 15:23

«Ілляшев та Партнери» стали ексклюзивним партнером журналу «Студент-Правник»

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала ексклюзивним партнером нового студентського журналу «Студент-Правник». «Студент-Правник» - журнал для студентів вищих навчальних закладів юридичних спеціальностей, що став першим всеукраїнським спеціалізованим ви

«Ілляшев та Партнери» стали ексклюзивним партнером журналу «Студент-Правник»

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» стала ексклюзивним партнером нового студентського журналу «Студент-Правник». «Студент-Правник» — журнал для студентів вищих навчальних закладів юридичних спеціальностей, що став першим всеукраїнським спеціалізованим виданням для студентів-юристів.

 

Ініціатором створення журналу стала Ліга студентів Асоціації правників України. За словами представників Ліги, в країні не існує спеціалізованого студентського юридичного журналу всеукраїнського масштабу, у той час, як в розвинутих країнах подібні журнали видаються у великій кількості. Наприклад, у США їх близько 160. Метою створення подібного журналу в Україні є забезпечення індивідуального розвитку студентів, підвищення рівня їхньої професійної підготовки, розвиток вищої юридичної освіти й науки України.

 

Підтримуючи випуск журналу на постійній основі, «Ілляшев та Партнери» насамперед мають на меті налагодження комунікації зі студентами-юристами по всій країні. В ЮФ вважають студентів частиною стратегічної перспективи, як самої фірми, так і всієї України.

 

«Коли я починав свій шлях, почавши працювати на другому курсі університету, юридична практика в її сучасному розумінні тільки зароджувалася в Україні. У нас, студентів-юристів, не було таких можливостей, як, наприклад, створити власний журнал, як засіб індивідуальної освіти та комунікації. Підтримуючи зараз перший всеукраїнський журнал для студентів юридичних спеціальностей, ми раді можливості посприяти розвитку майбутніх юристів, як різнобічно розвинених, грамотних фахівців високого класу», — коментує Михайло Ілляшев.

 

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» заснована в 1997 р. Серед спеціалізацій фірми – корпоративне, податкове, трудове, повітряне право, представництво в судах, міжнародних арбітражах та ін.

 

Юридична фірма «Ілляшев та Партнери» представляє інтереси більше 350 організацій і приватних осіб в Україні й за кордоном. Фірма рекомендована міжнародними рейтингами The European Legal 500, Chambers EUROPE: The Europe's Leading Lawyers for Business, International Financial Law Review.

 

«Ілляшев та Партнери» традиційно проводить заходи підтримки українських студентів. В 2007 році ЮФ виступила співорганізатором і офіційним спонсором одного з фіналів конкурсу European Law Moot Court competition, в 2008 — спонсором міжнародного правового конкурсу імені Бена Телдерса.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео