11 Июн 2008, 14:27

FILM.UA Distribution продала права на «Зачароване кохання» у 5 країн

Компанія FILM.UA Distribution досягла домовленості про дистрибуцію прав на 62 серійний телесеріал «Зачароване кохання» з правовласником серіалу - телеканалом «Інтер»

FILM.UA Distribution продала права на «Зачароване кохання» у 5 країн

Компанія FILM.UA Distribution досягла домовленості про дистрибуцію прав на 62 серійний телесеріал «Зачароване кохання» з правовласником серіалу — телеканалом  «Інтер».

 

Серіал з початку року по травень місяць виходив в прайм-таймі каналу. З березня  2008 року дистрибуційна компанія працювала над реалізацією «Зачарованого кохання» на світовому ринку, зокрема продукт був представлений у складі пакету FILM.UA Distribution на ринку Moscow Teleshow 2008 в Москві та MIP TV 2008 в Каннах.

 

На сьогоднішній момент, «Зачароване кохання» продано до Казахстану для показу на телеканалі КТК, в країни Прибалтики: Латвію і  Естонію для трансляції на телеканалах сімейства Viasat. У Білорусі права на серіал придбав  національний телеканал «СТВ».

 

Продуктом також зацікавилися країни далекого зарубіжжя: в Ізраїлі права придбав найкрупніший російськомовний телеканал «9 канал», в США права продані одному з російськомовних каналів.

 

Крім телевізійних прав, були оформлені угоди про продаж DVD-прав на територію України й Німеччини. Зараз  FILM.UA Distribution веде переговори про продаж DVD-прав на територію Росії. За словами Ігоря  Сторчака,  план з продажу серіалу по СНД та зовнішнім територіям (без реалізації телевізійних  прав по Росії і України) складає приблизно півмільйона доларів США.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео