15 Июл 2021, 11:27

ELDORADO запустила доставку через нового поштового оператора

З 15 липня до 31 серпня для замовлень з сайту eldorado.ua можна оформити доставку Укрпоштою до найближчого відділення за спеціальною ціною – всього за 1 грн. Акційна доставка поширюється на усі передплачені товари фактичною вагою до 30 кг та з найдовшою будь-якою стороною до 70 см., тобто на такі товари як смартфони, планшети і аксесуари до них, фени, плойки, блендери, міксери, посуд, сковорідки, мишки і клавіатури та інше.

Клієнти можуть обрати цього оператора при оформленні послуги доставки.  

«Для Eldorado важливо надати клієнту якнайбільший вибір надійної техніки та забезпечити максимально комфортні для клієнта умови доставки. Співпраця з Укрпоштою дає нам можливість розширити географію доставок, в тому числі, доставляти і в малі населенні пункти. Ми прагнемо надати нашим клієнтам максимальний вибір зручних варіантів доставки, щоб процес покупки товарів в нашому магазині  був простим і приємним» коментує Тетяна Нігматулліна, директор з логістики ELDORADO 

Усі відправлення доставляються послугою «Укрпошта Експрес» у найкоротші терміни: до 2 днів у межах обласного центру та між обласними центрами й від 3 днів у межах України.

«Укрпошта стала логістичним партнером однієї з найбільших українських мереж магазинів побутової техніки – тепер ми будемо доставляти товари, замовлені на сайті Ельдорадо. В такий спосіб ми відкриваємо Ельдорадо дорогу до кількох мільйонів потенційних клієнтів, які мешкають у 27 тисячах сіл, а клієнтам Укрпошти даємо можливість купувати техніку з доставкою у найвіддаленіші куточки країни», — відзначила заступник генерального директора з розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Щоб скористатися акційною доставкою, потрібно: 

  • Обрати товари на сайті eldorado.ua
  • При оформлені товару обрати опцію «доставка Укрпошта» і вказати відділення
  •  Оплатити товар на сайті eldorado.ua

Для доставки приймається дрібна та середньо габаритна побутова техніка, посуд, товари для дому та інше. ELDORADO пропонує вибір з майже 40 000 моделей сучасної персональної техніки провідних виробників вагою до 30 кг.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео