12 Дек 2008, 12:55

Даніїл Ключніков призначений головою Комітету BSA

Даніїл Ключніков, голова представництва AdobeSystemsУкраїні, був обраний головою комітету Асоціації виробників програмного забезпечення (BSA) в Україні

Даніїл Ключніков призначений головою Комітету BSA

Даніїл Ключніков, голова представництва AdobeSystemsУкраїні, був обраний головою комітету Асоціації виробників програмного забезпечення (BSA) в Україні. Голову було обрано під час першого засідання новоствореного Комітету BSA в Україні. 

 

Комітет BSA розпочав свою діяльність в Україні наприкінці листопада цього року. До складу комітету входять представники компаній-членів BSA в Україні: Microsoft, Adobe Systems і Autodesk. Ключовим завданням комітету є визначення планів та координація діяльності Асоціації та компаній-членів в Україні у сфері протидії комп'ютерному піратству. Засідання комітету проводитимуться щомісяця.

 

Новообраний голова комітету BSA в Україні Даніїл Ключніков зазначив: «Я дуже вдячний високому рівню довіри зі сторони компаній-членів BSA і намагатимуся виправдати всі сподівання, покладені на мене. Після майже року успішної роботи Асоціації виробників програмного забезпечення в Україні, більше компаній, які є глобальними членами BSA, виявили зацікавленість у здійсненні антипіратської діяльності в Україні. Комітет BSA було створено для того, щоб ефективно координувати дії та об'єднати зусилля основних виробників ПЗ в Україні».

 

Голова комітету обирається на термін один рік і не може бути переобраним протягом строку повноважень.

 


Асоціація виробників програмного забезпечення Business Software Alliance (www.bsa.org) є некомерційною міжнародною організацією, мета діяльності якої – безпечне і легальне використання програмного забезпечення в сучасному цифровому світі. Асоціація діє в інтересах своїх учасників – міжнародних виробників програмного забезпечення. BSA, маючи представництва на міжнародних ринках, активно співпрацює з урядами різних країн. Учасники Асоціації представляють одну з галузей економіки, які найбільш динамічно розвиваються. Програми й ініціативи BSA спрямовані на розвиток інноваційних технологій. Асоціація сприяє розробці законодавчих інструментів, що забезпечують захист авторського права та інформаційну безпеку у всіх сферах бізнесу. Учасниками BSA є такі компанії, як Adobe, Apple, Autodesk, Avid, Bentley Systems, CNC,Corel, Microsoft, Monotype, Quark, Mindjet, Siemens PLM Software, SolidWorks, Symantec, The MathWorks, Altium, Centennial Software, Enteo Software, Famatech, O&O Software, Staff & Line і Tekla.

 

Свою діяльність в Україні Business Software Alliance розпочала в 2008 році. Детальна інформація з проблеми неліцензійного використання ПЗ на українському ринку розміщена на сайті BSA, метою якого є запобігання зростанню рівня піратства http://www.bsa.org/ukraine.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео