03 Мар 2008, 08:01

«Чорне розважальне телебачення»

«Чорне розважальне телебачення»

29 лютого на британському телебаченні з'явився новий канал "чорне розважальне телебачення" (Black Entertainment Television або BET), повідомляє "Лента РУ" з посиланням на газету The Guardian. Канал просуватиме культуру темношкірого населення в маси. Цільовою аудиторією BET стане міська молодь і негритянське середовище Великобританії.

 

Кабельний канал BET був створений для освітлення культури афро-амеріканцев в 1980 році в США темношкірим медійним магнатом Робертом Джонсоном (Robert L Johnson).

 

На думку The Guardian, початок мовлення Black Entertainment Television на території Великобританії не можна оцінити однозначно. З одного боку, у темношкірого населення королівства з'явилося власне телебачення, яке покликане представляти їх середовище і розважати глядачів.

 

З іншого боку, пише газета, досвід трансляції BET в Америці доводить, що телеканал не прагне показати негритянську культуру з кращого боку. Якщо популярні музичні програми 106 & Park і недільні ранкові шоу вважаються достатньо нешкідливими, то інші передачі каналу пропагують не кращі стереотипи темношкірих, зокрема жіноненависництво і насильство.

 

Минулого року американський кабельний канал BET був розкритикований афро-амеріканським співтовариством за програми, де негри були показані далеко не з кращого боку. А дві великі компанії відмовилися від реклами своєї продукції на Black Entertainment Television.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео